Audiokonferenčné zariadenie pre videokonferenciu

Yamaha YVC-330 je prenosný konferenčný systém optimalizovaný pre menšie zasadacie alebo otvorené miestnosti, ktoré nie sú vybavené konferenčnou technológiou. Jednoducho ho  pripojíte k notebooku, telefónu, či tabletu pomocou USB alebo Bluetooth. Zariadenie využíva modernú technológiu SoundCap. Účastníkov konferencie zameriava okolo stola a eliminuje šumy a hluky v pozadí. YVC-330 má 3 priestorové mikrofóny s detekciou hlasu a funkciu automatického stlmenia mikrofónu.

Mám záujem o riešenie

Yamaha YVC-330


Flexibilné pripojenie


Pre 3-7 ľudí


Jednoduché použitie


Rušenie ozveny

a redukcia šumu v pozadí

JEDINEČNÁ TECHNOLÓGIA SOUNDCAP

YVC-330 obsahuje jedinečnú technológiu SoundCap, ktorá eliminuje okolité zvuky, obsahuje taktiež funkciu automatického stlmenia mikrofónu a automaticky prispôsobí hlasitosť reproduktora okolitému hluku.

Jednotka je vybavená výkonným reproduktorom, ktorý poskytuje čistý zvuk a vysoký výstupný výkon (až 91 dB). Obsahuje tiež technológie na spracovanie zvuku, ktoré zabezpečujú pohodlnú komunikáciu vrátane 3 mikrofónov s detekciou hlasu a automatického sledovania, prispôsobivého rušenia ozveny a redukcie šumu pozadia.

 

FLEXIBILNÉ PRIPOJENIE

Tri možnosti pripojenia robia YVC-330 univerzálnym konferenčným telefónom. Audio alebo video webové konferencie založené na PC sú podporované cez USB.

Analógové audio vstupné a výstupné terminály sa môžu pripojiť k video konferenčným systémom.

Smartphony a tablety sa môžu pripojiť cez Bluetooth a môžu používať YVC-330 ako externý mikrofón a reproduktory. Pripojenie telefónu tiež podporuje rýchle párovanie pre zariadenia s podporou NFC.

AUTOMATICKÉ ZOSILNENIE ZVUKU

Funkcia automatického zosilnenia zvuku zvyšuje alebo potláča zosilnenie pre jednotlivé hlasy v závislosti od ich vzdialenia od mikrofónu. Zabezpečí sa tak, aby každý počul a zároveň aby každého bolo jasne počuť a rozumieť. Automatické riadenia zvuku využíva HVAD technológiou (Human Voice Activity Detection) pre zosilnenie iba ľudských hlasov.

Eliminácia ozveny a redukcia hluku

Na zaručenie jasnej a efektívnej obchodnej komunikácie YVC-330 inteligentne eliminuje ozveny generované z reproduktorov  v prostredí až do 20 kHz.

Funkcia redukcie hluku/šumu potláča alebo eliminuje nežiadúce zvuky zo zdrojov ako napr.: projektory, klimatizácia a iné. Trvalý šum je odstránený z okolitého zvuku tak, aby ľudia počuli iba jasné a zrozumiteľné  hlasy.

AUTOMATICKÉ SLEDOVANIE HLASU

Táto funkcia umožňuje detekovať a sledovať polohu zdroja (hlasu) za účelom poskytnutia jasnejšieho zvuku. Systém je schopný rozlišovať ľudské hlasy a náhodný hluk v pozadí. Táto vlastnosť je obzvlášť užitočná na konferenciách v rušnejšom prostredí s väčším počtom účastníkov.

Automatický ekvalizér

Automatický priestorový ekvalizér optimalizuje výstup z reproduktorov v reálnom čase tak, aby zodpovedal rozmerom a akustike akejkoľvek miestnosti. Kvalita zvuku je upravená automaticky na základe zvukového signálu aktuálneho hovoru. Pre každú miestnosť je tak zaručený adekvátny zvuk pomocou YAMAHA YVC-330.

MediaTech je špecializovaná firma v oblasti audio a videokonferenčných riešení. Navrhneme a dodáme kompletné riešenie podľa Vašich požiadaviek.

Audiokonferenčné zariadenie YVC-330 si môžete zakúpiť online priamo cez náš portál www.zvuk.sk, prípadne nás kontaktujte na mediatech@mediatech.sk alebo vypíšte krátky formulár nižšie. Budeme vás spätne kontaktovať.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox