Inštalačné zosilňovače s integrovaným procesingom

Blaze Audio je dánska spoločnosť, ktorá vyrába profesionálne zosilňovače s integrovným procesingom a patria medzi svetovú špičku.

Produkty Blaze Audio sú ideálnym riešením do komerčných priestorov, kde poháňajú výnimočný zvukový výkon a poskytujú technológiu, kvalitu a spoľahlivosť.

MediaTech je exkluzívnym distribútorom produktov Blaze Audio na Slovensku a v Čechách.

Mám záujem o riešenie

Hlavné benefity


Vyrobené v Dánsku


Záruka kvality


Spoľahlivosť


Jednoduché použitie

Produkty Blaze Audio

Profesionálne zosilňovače Blaze audio disponujú vysokým výkonom, ktorý je požadovaný v komerčných priestoroch a poskytujú technológiu, kvalitu a spoľahlivosť, ktorú profesionálny audio trh požaduje.

Systém Blaze je navrhnutý pre predajne, nákupné centrá, rreštaurácie, bary a kaviarne, ktoré využívajú hudbu ako súčasť zážitkov. Blaze je ideálnou voľbou aj pre inštaláciu v hoteloch, vzdelávacích zariadeniach, posluchárňach, divadlách a zasadacích miestnostiach.

PowerZone Connect séria 1002 · 1502 · 2004 · 3004

PowerZone Connect 2U rackové DSP zosilňovače, ktoré poskytujú flexibilný a spoľahlivý výstupný výkon s celkovým výkonom systému 1000W, 1500W, 2000W a 3000W – v 2 aj 4 kanálových verziách.

Zabudované nastavenie DSP je možné vykonať káblovo alebo bezdrôtovo a umožňuje prístup k webovej aplikácii PowerZone Control pre jednoduchú konfiguráciu systému a zvuku, čo uľahčuje správu zvukových zón, vstupov/výstupov, aktualizácie firmvéru, zálohovanie a pod. Konfigurácia trvá len niekoľko minút.

PowerZone Connect 1002, 1502, 2004, 3004 poskytujú flexibilné napájanie a výnimočnú konfiguráciu systému.

PowerZone Connect
PowerZone Connect Series

PowerZone Connect séria 122 · 252 · 254 · 504

Tieto inteligentné zosilňovače vo formáte 1U sú nastavené v priebehu niekoľkých minút pomocou intuitívnej webovej aplikácie. Z tohto jednoduchého rozhrania môžete ovládať svoj audio systém z akéhokoľvek zariadenia, na akejkoľvek platforme a spravovať všetky vstupy, výstupy a správu viac-zónových reproduktorov. Ultra kompaktná veľkosť a flexibilná konfigurácia kanálov znamenajú, že PowerZone Connect je perfektnou voľbou pre mnoho inšalačných projektov.

PowerZone séria 252 · 504 · 1004

Séria navrhnutá tak, aby poskytovala dostupný, všestranný a spoľahlivý zvukový výkon. Flexibilné výkonové zosilňovače ponúkajú Lo-Z (4/8 ohm) a Hi-Z (70/100 V) záťaž na prázdno na ktoromkoľvek kanály. Celkový dostupný výkon sa automaticky zdieľa vo všetkých kanáloch vďaka technológií zdieľania výkonu. To znamená, že systém je možné ľahko nakonfigurovať s akýmkoľvek výstupným výkonom a reproduktormi z jedného inteligentného zosilňovača.

Táto mimoriadne kompaktná séria PowerZone môže byť inštalovaná na miestach, kde iné produkty nemôžu – má konzoly pre montáž na stôl a stenu, ako aj rackové úchyty.

 

PowerZone Series

Blaze Wall-S1

Wall-S1 je nástenný ovládač pre diaľkové ovládanie akéhokoľvek Blaze Audio zosilňovača PowerZone Connect. Umožňuje koncovému užívateľovi ovládanie vstupného zdroja a hlasitosti, ako aj mnohých pokročilých funkcií a nastavení, ktoré boli vopred nakonfigurované tak aby vyhovovali potrebám klienta.

Na jeden koncový zosilňovač je možné spárovať až 8 nástenných ovládačov Wall-S1.

Zosilňovače ideálne pre použite v:

Blaze Audio segmenty

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox