Boli sme súčasťou Inofestu – Festivalu inovácií

Expozície, workshopy, prednášky, nové profesijné prepojenia, transformačné trendy v oblasti inovácií. To je len časť toho, čo náš tím odborníkov zažil na 1. ročníku festivalu Inofest, ktorý spája spoločnosti s inovatívnym a nadčasovým prístupom. Konal sa vo Vrábľoch v dňoch 16. a 17. 9. 2020.

Videokonferenčné riešenia zefektívňujú komunikáciu

Dva intenzívne dni, počas ktorých sme prezentovali nadčasové riešenia pre viac ako 200 účastníkov z rôznych inovatívnych sfér. Ako sa ukázalo, práve inovácie pre zvýšenie efektivity a fungovania v oblasti videokonferenčných riešení sú dnes firmami veľmi žiadané. Koronakríza tento dopyt ešte viac zvýraznila.

Hlavné motto festivalu sa tak nieslo v duchu networkingu, odovzdávania si skúseností a predstavovaní technologických riešení pre pomoc firiem a podnikateľov.

Inovatívne novinky z dielne popredných technologických lídrov

Rozhodli sme sa preto priblížiť videokonferenčné a kolaboračné riešenia: Crestron Mercury, Samsung Flip 2 v spojení s Cisco Webex Room Kit Mini a Cisco DeskPro.

Crestron Mercury: skutočne obľúbené a vysokoprofesionálne videokonferenčné a prezentačné zariadenie do meetingroomu či zasadačky. Skvelé all in one riešenie, ktoré patrí do kategórie BYOD – bring your own device. Navyše, podporuje všetky doteraz používané videokonferenčné softvéry.

Naším druhým tipom pre inovatívne riešenie sa stal Samsung Flip 2 + Cisco Webex Room Kit Mini. Ide o jedinečnú a dlhoočakávanú spoluprácu spoločností Samsung a Cisco. Transformovali totiž moderné pracovisko pomocou Webex on Flip. Ide o inovatívnu platformu pre spoluprácu Webex od spoločnosti Cisco s poprednou technológiou a dotykovou obrazovkou Samsung Flip.

A do tretice sa stal našou voľbou na zviditeľnenie systém Cisco Webex Desk Pro.

Prináša kognitívnu spoluprácu pri stole. Spolupracujte, spoluvytvárajte a anotujte na interaktívnom displeji s rozlíšením 4K a dotykovým displejom. Ide o neoceniteľného pomocníka na navrhnutie a špecifikáciu aj tých najnáročnejších podnikateľských riešení. Poskytuje tak najvyššiu technológiu životného štýlu.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox