cisco-webex-desk_head

Webex Desk: najnovšie all-in-one riešenie pre online spoluprácu

Webex Desk je medzinárodne ocenené all-in-one zariadenie pre hybridnú spoluprácu – či ste doma alebo v kancelárii.

Webex Desk je profesionálne videokonferenčné riešenie, ktoré poskytuje dokonalý obraz, krištalický mikrofón, zrozumiteľné a výkonné ozvučenie a profesionálnu kameru s umelou inteligenciou.

Mám záujem o riešenie

Kľúčové vlastnosti

Webex Desk MediaTech


Širokopásmový reproduktor

Webex Desk MediaTech


Mikrofónové pole s odstránením okolitého šumu

Webex Desk MediaTech


24-palcový interaktívny displej

Webex Desk MediaTech


64° 8MP kamera

Webex Desk MediaTech

Víťaz medzinárodnej súťaže

Cisco Webex Desk vyhral v roku 2021 cenu Red Dot Winner v kategórii produktový dizajn a inovácia.

Ocenenie Red Dot Awards je medzinárodne známe ako jedno z najprestížnejších priemyselných ocenení za inovatívny dizajn produktov, ktoré oslavuje výrobcov a dizajnérov, ktorí stanovujú nové štandardy dizajnu vo svojom odvetví.

Niet sa čo čudovať, Webex Desk predstavuje inovatívny a užívateľksky jednoduchý produkt, ktorý je navyše dostupný aj vo viacerých farebných prevedeniach. Zákazník si teda môže vybrať farbu podľa jeho vkusu.

cisco_varianty

Webex Desk ako interaktívna tabuľa

Zariadenie Webex Desk je vybavené 24-palcovým interaktívnym displejom s rozlíšením 1080p, 64-stupňovou 8MP kamerou, širokopásmovým reproduktorom a mikrofónovým poľom s odstraňovaním hluku pozadia poháňaného AI (umelou inteligenciou).

Webex Desk obsahuje funkciu interaktívnej tabule, kde môžete anotovať a spoluvytvárať obsah, či pridávať poznámky v reálnom čase počas online meetingov.

Cisco Webex Desk

Výnimočné vlastnosti

Webex Desk poskytuje najnovšie a najpokročilejšie funkcie Webex.

Vďaka pripojeniu USB-C je Webex Desk konferenčným zariadením typu all-in-one, ktoré je zároveň vašim primárnym monitorom ponúkajúcim jednoduchú no výnimočnú spoluprácu.

Pripojenie prenosného počítača pomocou kábla USB-C vám umožní pripojiť sa k stretnutiam od poskytovateľov schôdzí tretích strán a zároveň využiť kameru, reproduktor a mikrofón Webex Desk.

MediaTech je špecializovaným partnerom Cisco pre hardwarové a softvérové riešenia v oblasti videkonferenčných riešení.  Kontaktujte nás pre viac informácií na mediatech@mediatech.sk alebo vypíšte krátky formulár nižšie. Budeme vás spätne kontaktovať.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox