Cisco Webex podporuje Apple AirPlay

Jedným z kľúčov k úspechu v hybridnej spolupráci je poskytnúť zamestnancom flexibilitu a tie správne technológie, ktoré im umožňujú pracovať pokrovo a s nadšením kdekoľvek sa nachádzajú.

Cisco Webex predstavilo významnú novinku – integráciu AirPlay do Webex zariadení.

Integrácia AirPlay do zariadení Webex poskytuje flexibilitu, ktorú dnešní pracovníci chcú a potrebujú.

Mám záujem o riešenie

Jednoduché a rýchle bezdrôtové pripojenie

Používatelia sa teraz môžu jednoducho pripojiť bezdrôtovo a zdieľať obrazovky svojho iPhonu, iPadu či Macu – či už spoločne v zasadacej miestnosti alebo na diaľku pri videohovore. S integráciou AirPlay do zariadení Webex (série Room, Desk a Board) je ešte jednoduchšie okamžite a bezpečne zdieľať vašu obrazovku alebo video.

Súkromie a zabezpečenie zabudované do Webex a AirPlay zaisťuje používateľom zdieľanie obsahu na tej správnej obrazovke s maximálnou istotou. Správcovia môžu počas nastavenia vynútiť jednoduchú a bezpečnú výzvu na zadanie PIN kódu a môžu ho nastaviť tak, aby sa zobrazil vždy, keď sa používateľ pokúsi zdieľať obsah.

Tento moderný a zároveň jednoduchý spôsob zdieľania obsahu bude celosvetovo dostupný na podporovaných zariadeniach Webex od júna 2022.

Sme presvedčení, že integrácia AirPlay do zariadení Webex je revolučným krokom pri zdieľaní obsahu počas stretnutí.

MediaTech je certifikovaným a špecializovaným partnerom Cisco pre hardwarové a softvérové riešenia v oblasti videkonferenčných riešení.  Kontaktujte nás pre viac informácií na mediatech@mediatech.sk alebo vypíšte krátky formulár nižšie. Budeme vás spätne kontaktovať.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox