MediaTech-cisco-webex-microsoft-teams

Cisco Webex zariadania certifikované pre Microsoft Teams

Cisco bude po prvýkrát v histórii certifikovaným partnerom pre Microsoft Teams.

Týmto novým partnerstvom bude možné využívať natívne prostredie Microsoft Teams na certifikovaných zariadeniach od spoločnosti Cisco, ktoré prinášajú inteligentné kamerové a zvukové riešenia, intuitívne ovládanie a bezproblémový manažment zariadení v akomkoľvek pracovnom priestore.

Mám záujem o riešenie

Dve prvotriedne komunikčné platformy v jednom zariadení

Videokonferenčné zariadenia Webex bude možné prevádzkovať ako Microsoft Teams Room zariadenia so všetkými vlastnosťami MS Teams (adresár, ad-hoc schôdzky, zdieľanie obsahu, atď.)

Toto predstavuje revolučnú zmenu, nakoľko videokonferenčné zariadenia Cisco prinesú ako prvé na svete možnosť používať naraz dve komunikačné platformy – Webex a MS Teams

Aké to prináša zákazníkovy výhody?

  • Pripojenie do akéhokoľvek meetingu – Webex zariadenie natívne podporuje pripojenie do iných typov konferencií ako MS Teams (napr. Zoom)
  • Dokonalý obraz a zvuk – všetky unikátne funkcie zariadení Cisco Webx budú dostupné aj pre MS Teams – sledovanie hovoriaceho alebo jednotlivých osôb, potlačenie hluku, zdieľanie cez Miracast, a pod.
  • Jednoduché nastavenie a údržba – rýchle a jednoduché nastavenie, analytika a troubleshooting vo Webex Control Hube dáva detailné informácie a rýchlu lokalizáciu pre riešenie problémov
mediatech webex cisco

Hybridná práca sa posúva na novú úroveň

Partnerstvo medzi Cisco a Microsoft Teams prinesie klientom ešte väčší výber, flexibilitu a možnosti pre hybridnú prácu v akomkoľvek pracovnom priestore – od osobnej kancelárie, cez meeting roomy až  po veľké konferenčné miestnosti.

Portfólio Cisco Webex zariadení, ktoré budú certfiikované pre Microsoft Teams zahŕňa celý rad profesionálnych videokonferenčných zariadení.

Prvé Cisco Webex zariadenia budú certifikované pre Microsoft Teams začiatkom roka 2023.

MediaTech je špecializovaným partnerom Cisco pre hardwarové a softvérové riešenia v oblasti videkonferenčných riešení a riešení pre hybridnú spoluprácu. Kontakujte nás.

Cisco Webex zariadenia certifikované pre Microsoft Teams

Video

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox