Crestron AirMedia - revolučné zariadenie na bezdrôtovú prezentáciu

Grafy, štatistiky, grafické návrhy, dáta, informácie – s týmto všetkým sa počas prezentácií potrebujete podeliť s vašim pracovným tímom alebo klientmi. Zatiaľ čo doteraz ste museli pri prezentácii využívať množstvo káblov, trend súčasnosti už vyzerá celkom inak. Predstavujeme vám zariadenie Crestron AirMedia.

Crestron AirMedia je zariadenie, ktoré vám zabezpečí bezdrôtovú prezentáciu. Ak toto zariadenie predstavíme úplne jednoducho, ide vlastne o čiernu krabičku, ktorú umiestnite napríklad za obrazovku a pripojíte ju na vašu sieť.

Ak chcete prezentovať z vášho zariadenia, počítača, alebo smartfónu, jediné čo potrebujete, je pripojiť sa na sieť pomocou aplikácie a s AirMediou komunikovať. Keďže využívate vlastnú sieť, máte zabezpečenú maximálnu bezpečnosť a predídete akémukoľvek úniku informácií. V prípade, že si pre vás prezentáciu pripravuje nejaký hosť, ktorý u vás nepracuje, takisto sa môže pripojiť prostredníctvom aplikácie, ktorá je špeciálne prispôsobená aj pre takéto prípady.

Veľkou výhodou zariadenia je, že obraz, ktorý prenášate priamo z vášho laptopu alebo smartfónu, je presným odrazom vašej obrazovky a zrkadlí s najnižším oneskorením na trhu. Samozrejmosťou je aj vysoká kvalita obrazu.

Svoj obraz môže prenášať nielen jeden človek, ako ste zvyknutý pri bežných prezentáciách. S AirMediou môžete prezentovať až zo 4 zariadení naraz na jednej obrazovke.

AirMediu môžete využiť v akomkoľvek prostredí, nezáleží na tom, či ide o veľkú alebo malú miestnosť, huddle room, meeting room, školiace miestnosti, zasadačky, konferenčné miestnosti.

Crestron AirMedia je pravidelnou súčasťou našich inštalácií.

WordPress Lightbox