Crestron Mercury - jedinečné all-in-one riešenie

Zariadenie Creston MercuryTM je jedinečné all-in-one riešenie pre zasadacie miestnosti.
Kombinuje všetky dôležité nástroje, ktoré sú potrebné pre plnohodnotné fungovanie firemnej komunikácie. Spája ľudí bez ohľadu na to, cez akú konferenčnú aplikáciu spolu komunikujú.

Hlasové hovory a audio konferencie

– Crestron Mercury je plnohodnotný VoIP konferenčný telefón, ktorý je plne kompatibilný s väčšinou SIP telefónnych systémov. Jeho pokročilý dizajn poskytuje veľmi zrozumiteľnú, plne duplexnú komunikáciu pre každého účastníka okolo konferenčného stola.

– Spárujte Creston Mercury so smart telefónom použitím Bluetooth®, a využite možnosť hlasnej audio konferencie. Crestron Mercury okamžite premení osobný hovor na konferenčný hovor s čistým zvukom, bez ozveny a s možnosťou ovládať hlasitosť, prijímať a rušiť hovory.

Video-konferenčné hovory a spolupráca na webe

– Creston Mercury dokáže premeniť každý priestor na video-konferenčnú miestnosť jednoduchým pripojením USB s notebookom. Video konferenciu si jednoducho pripravíte na svojom laptope v aplikácii ktorá sa vám najviac hodí. Mercury podporuje všetky komunikačné rozhrania akými sú Skype® for Business, Cisco WebEx®, GotoMeeting®, Slack®, alebo iné webovými konferenčnými či UC aplikácie.

-Využite možnosť video konferenčného hovoru bez pripojenia PC. Crestron Mercury podporuje inštaláciu Skype® for Business priamo do zariadenia.

Zvuková kvalita

– Crestron Mercury používa 360° pole 4 mikrofónov, ktoré verne zachytia hlas na každej pozícií za konferenčným stolom. Jeho vysoko-výkonný reproduktor, ktorý má rozsah celého frekvenčného spektra produkuje plný a vierohodný zvuk. Technológia Limes Audio TrueVoice™ AEC dosahuje transparentný a plne duplexný výkon.

Booking meeting roomu

Crestron Mercury sa dokáže pripojiť a aktívne spolupracovať s Microsoft Exchange. Vďaka tomu, si dokážete jednoducho zarezervovať miestnosť pre svoj meeting. Na displeji zobrazený rezervačný harmonogram, takže každý vie, kto a kedy zasadačku potrebuje.
Obsadenosť vašej zasadačky dokáže zariadenie zistiť aj automaticky vďaka zvukovému a pohybovému senzoru.

Flexibilita

– Modely Crestron Mercury sú koncipované tak, aby vyhovovali požiadavkám rôznych aplikácií a rôznym cenovým reláciám. Základný balík (CCS-UC-1 W/PS KIT) plne podporuje SIP VoIP, Bluetooth a možnosti USB Audio pripojenia. Video balík (CCS-UC-1-AV W/PS KIT) pridáva možnosti multimediálnej prezentácie a videokonferencie a obsahuje USB kameru.

HD dotykový displej

Crestron Mercury má veľký dotykový display, vďaka ktorému dokážete zariadenie ovládať jedným prstom. Ovládanie VoIP telefónu, Skype® for Business, bookovanie zasadačky a aj prezentácia. Toto všetko umožňuje display spravovať.

Bezdrôtová prezentácia

Vďaka zabudovanej technológii Crestron AirMedia už si nemusíte pri prezentáciách podávať HDMI kábel okolo stola. Každý účastník konferencie dokáže prezentovať to čo má na obrazovke svojho PC jedným kliknutím myši.
Crestron AirMedia podporuje operačné systémy Windows, IOS aj Android, takže sa rýchlo a jednoducho pripojíte z akéhokoľvek zariadenia, ktoré máte zrovna poruke.

Kľúčové vlastnosti

– podpora tej komunikačnej aplikácie, ktorú využívate vy

– plná podpora SIP konferenčných hovorov

– jednoduchá konektivita s PC cez USB

– rezervácia miestností vďaka prepojeniu s Microsoft Exchange

– pohybový senzor na automatickú identifikáciu obsadenosti miestnosti

– bezdrôtoveá prezentácia vďaka technológii Airmedia®

– bluetooth® párovanie s mobilnými telefónmi

Zaujal vás
tento článok?

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

WordPress Lightbox