Solid State Logic distribútorské stretnutie v Anglicku

Naša spoločnosť MediaTech Central Europe sa zúčastnila dvojdňového distribútorského školenia a stretnutia, ktoré sa konalo v anglickom meste Begbroke v sídle spoločnosti Solid State Logic. Toto školenie privítalo viac ako 40 distribútorov z rôznych kútov sveta, poskytujúc im jedinečnú príležitosť spoznať najnovšie trendy a inovácie v oblasti audio technológií.

Hlavnými témami školenia boli novinky

Hlavnými témami školenia boli revolučné novinky, vrátane využitia diaľkového ovládania broadcastových mixážnych pultov prostredníctvom systému TCA. Účastníci sa tiež zapojili do školení zameraných na efektové procesory rady PureDrive a BUS+, ako aj na štúdiové kontroléry rady UC1, UF1 a UF8. Okrem toho boli predstavené mixážne pulty rady Origin, DualityFuse, System T a špeciálny mixážny pult určený pre živé predstavenia, konkrétne model L550.

Druhý deň školenia bol výhradne venovaný značke Harrison a ich mixážnemu pultu Harisson 32C. Účastníci mali jedinečnú príležitosť získať náhľad do plánovaných noviniek, ktoré prídu na trh v priebehu budúceho roka. Školenie vrátane prehliadky sídla spoločnosti Solid State Logic poskytlo hlbší vhľad do vývoja a výroby všetkých ich zariadení. Celkovým výsledkom bolo obohatenie vedomostí a poskytnutie aktuálnych informácií o najmodernejších technológiách v oblasti audiovizuálnych systémov.

MediaTech je výhradným distibútorom produktov Solid State Logic na Slovensku. Naši produktový špecialist sú vám k dispozícii, neváhajte sa na nás obrátiť.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox