Dokonalé videokonferenčné riešenie

Videokonferenčné riešenie Crestron Flex UC-MX50-U je dokonalým profesionálnym stolovým riešením určený pre stredne veľké miestnosti.

Toto riešenie pre videokonferencie od Crestron je typom BYOD (Bring your own device) riešenia – t.j. nezáleží na tom, aký videokonferenčný softvér používate. Stačí si priniesť notebook alebo telefón a môžete začať videokonferenciu alebo prezentáciu.

Mám záujem o riešenie

Pôsobivý zvuk a intuitívne užívateľské rozhranie

Konferenčné zariadenie Crestron Flex UC-MX50-U poskytuje vynikajúce konferenčné a kolaboračné možnosti vďaka 7″ veľkému HD displeju, integrovanému 360° poľu štyroch mikrofónov, zabudovanému reproduktoru a USB mikrofónu s elimináciou ozveny a okolitých ruchov.

V prípade potreby (napr. dlhý stôl) je možné doplniť Crestron Flex UC-MX50-U o rozširujúci mikrofón.

Hlasový hovor a audiokonferencia

Zariadenie poskytuje úplné možnosti konferenčného telefónu a je kompatibilné s väčšinou SIP telefónnych systémov. Vďaka veľkej dotykovej obrazovke je jednoduché začať hovor alebo využiť možnosti Skype for Business.

Videokonferencia vo vysokom rozlíšení

Pribalená kamera so 150° širokým zorným poľom, ktoré umožňuje zachytiť celú videokonferenčnú miestnosť v rozlíšení Full HD 1080p. Asferická šošovka, 12 megapixelový CMOS senzor a pokročilé spracovanie videa zaistia čisté video bez svetelných artefaktov a šumu.

Digitálny auto zoom s technológiou Genius Framing detekuje ľudí v miestnosti a nastaví optimálne priblíženie kamery tak aby boli všetci účastníci zachytení.

Videokonferencie je možné realizovať pripojením notebooku, na ktorom sú spustené webové konferencie alebo aplikácie UC, ako sú Microsoft Teams® Rooms, Skype for Business, Cisco Webex®, GotoMeeting®, Slack®, BlueJeans alebo Zoom Rooms ™.

Pripojiteľnosť a technológia AirMedia

 

K zariadeniu Crestron je možné pripojiť telefón cez Bluetooth a využiť ho ako reproduktor a mikrofón pre hlasité hovory. Následne je možné hovor ovládať aj cez dotykovú obrazovku zariadenia.

Rovnako je možné cez USB pripojiť notebook a vylepšiť tak konferenčné možnosti svojho počítača. Navyše môžete využiť pripojenie cez HDMI a prezentovať priamo zo svojho počítača, alebo ľubovoľného iného zariadenia s výstupom cez USB-C alebo Display Port.

Môžete  využiť aj zabudovanú technológiu AirMedia na pripojenie zariadenia bezkáblovo cez WiFi sieť.

MediaTech je špecializovaná firma v oblasti audio a videokonferenčných riešení. Navrhneme a dodáme kompletné riešenie podľa Vašich požiadaviek.

Videokonferenčné riešenie Crestron Flex UC-MX50-u si môžete objednať objednať priamo cez portál zvuk.sk, prípadne nás kontaktujte na mediatech@mediatech.sk alebo vypíšte krátky formulár nižšie. Budeme Vás spätne kontaktovať.

Financovanie nákupu videokonferenčného riešenia Vám vieme ponúknuť aj formou leasingu na splátky.

V prípade záujmu Vám radi poskytneme ďalšie informácie o tomto výhodnom spôsobe financovania.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox