Integrovaná spolupráca

Počas pandémie sa videokonferencie stali veľmi dôležitým spôsobom podnikania a komunikovania a už teraz je jasné, že hybridná forma spolupráce bude súčasťou takmer každej firemnej či osobnej komunikácie.

Cisco Webex a Google Meet prinášajú partnerstvo, ktoré poskytuje užívateľom integráciu týchto komunikačných platforiem a ešte jednoduchšie pripojenie sa k meetingom.

Mám záujem o riešenie

Jednoduché pripojenie

Pripojte sa na schôdzku Google Meet zo zariadení Webex a naopak, k Webex meetingu zo zariadení Google Meet. Predstavte si zákazníka, ktorý používa balík Google Workspace a jednoducho si naplánuje stretnutie v Kalendári Google alebo v akomkoľvek podporovanom klientovi kalendára. Ak používate Google Meet, k schôdzi sa dá pripojiť zo zariadenia Webex kliknutím na tlačidlo. Je to naozaj veľmi jednoduché. Keď sa schôdza blíži, zariadenie Webex zobrazí zelenú výzvu OBTP (One Button To Push) spolu s logom Google Meet. Toto obchádza potrebu zadávania podrobností o schôdzi, napríklad hesla alebo ID schôdze.

To isté platí aj pre schôdze Webex na zariadeniach Google Meet. Ak sa chce používateľ pripojiť k naplánovanej schôdzi Webex z akéhokoľvek hardvérového zariadenia Google Meet, jednoducho pridá miestnosť alebo zariadenie do pozvánky na schôdzu. Keď sa schôdza blíži, automaticky sa objaví v programe zariadenia so slovami „cez Webex od Cisco“.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox