Dizajnové trendy v akustike

V súčasnosti je akustika nielen o dobrom zvuku, ale aj o estetike, a tak sa na trhu neustále objavujú inovatívne akustické materiály s unikátnym dizajnom. Náš partner Vicoustic, svetová jednotka na trhu akustických panelov, má vo svojom portfóliu jedinečne dizajnové vzory, ktoré spĺňajú tie najvyššie kvalitatívne aj dizajnové kritériá.

Medzi dizajnové akustické riešenia, ktoré voľným okom ani nerozoznáte že ide o akustické panely plniace svoju funkciu na 100%, patria napríklad rôzne imitujúce drevo či kameň.

Mám záujem o riešenie

vicoustic-flat-panel-vmt

Flat Panel VMT s jedinečnými dizajnovými prevedeniami

Vicoustic Flat Panel VMT sú jedným z najpoužívanejších riešení, práve vďaka ich širokej škále  vzorov – od jednoduchých jedno farebných až po dizajnové imitácie dreva a kameňa.

Dizajnové akustické panely Flat VMT predstavujú revolučný produktový rad, ktorý sa hodí do domácností i do komerčných priestorov. Flat Panel VMT je vyrobený z VicPET Wool – materiálu, ktorý sa vyrába predovšetkým z recyklovaných plastových fliaš (65%), čo vedie k environmentálne udržateľnému riešeniu. Táto netkaná textília bola jemne doladená spoločnosťou Vicoustic pre vynikajúcu akustiku pri stredných a vysokých frekvenciách.

mediatech-akustika-vicoustic
akustika-mediatech

Imitácia dreva a kameňa

Vďaka inovatívnej technológii farbenia môže Flat Panel VMT simulovať betón, mramor, drevo a rôzne iné materiály a tak dosiahnuť úžasný a realistický vzhľad v akomkoľvek prostredí.

Práve v dnešnej dobe sú veľmi obľúbeným vzorom akustických panelov práve rôzne prevedenia dreva a kameňa, ktoré nielenže disponujú excelentnými akustickými vlastnosťami, ale aj perfektne dotvárajú akýkoľvek priestor. Doslova spĺňajú funkciu 2v1 – estetickú a zvukovú.

Akustické panely Flat panel VMT sú umývateľné, odolné a ľahko rezateľné. Inštalujú sa lepením na steny, alebo odnímateľným lepením obojstrannými páskami.

Dizajnové akustické panely sú k dispozícii v rôznych prevedeniach – od klasického rozmeru štvorca až po veľkoformát. Hrúbka panela je 20 mm alebo 40 mm. Výber vhodného akustického panelu závisí od požiadaviek klienta, parametrov miestnosti a želaného finálneho efektu.

Radi vám dizajnové vzory odprezentujeme aj naživo v našom showroome – kontaktujte nás.

Vicoustic-mediatech

Sme špecializovaná firma v oblasti akustiky. Základné rozmery akustických panelov si môžete kúpiť v našom e-shope www.zvuk.sk.

V prípade záujmu o návrh a dodanie komplexného akustického riešenia do vašich priestorov nás kontaktujte na  na mediatech@mediatech.sk alebo vypíšte krátky formulár nižšie.

Naši špecialisti Vás budú spätne kontaktovať.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox