Kompletné videokonferenčné riešenie

Yamaha CS-700 je all-in-one videokonferenčné riešenie ideálne do malej zasadačky pre videokonferencie menších tímov. Širokouhlá 120° full HD kamera zachytí všetkých účastníkov. Aj malá zasadačka sa zmení na veľký meeting room. Yamaha CS-700 má 4 zabudované mikrofóny, ktoré sa aktívne zameriavajú podľa toho, kto práve hovorí. Funkcia zaručuje čistý a zrozumiteľný hlas každého jedného účastníka konferencie.

Mám záujem o riešenie

Širokouhlá 120° full HD kamera zachytí všetkých účastníkov videokonferencie

V malých zasadačkách je dôležité, aby kamera zachytila všetkých v miestnosti bez ohľadu na to, kde sedia. Veľakrát sa stáva, že kvôli priestorovým obmedzeniam sedia účastníci videokonferencie priamo pri kamere.

Oproti štandardným kamerám s 80° uhlom snímania ponúka Yamaha CS-700 širokouhlú full HD kameru až so 120° uhlom, vďaka čomu takpovediac „nafúkne“ aj malú zasadačku a spraví z nej veľký meeting room pripravený na videokonferenciu.

Či už sedíte priamo pri kamere alebo oproti nej, Yamaha CS-700 zabezpečí, že na druhej strane Vás uvidia kvalitne a vo vysokom rozlíšení.

Automatické smerovanie mikrofónu na hovoriaceho

Yamaha CS-700 disponuje 4 mikrofónmi, ktoré sa aktívne zameriavajú podľa toho, kto práve hovorí. Vďaka tejto funkcii budete mať istotu, že každého jedného účastníka videokonferencie bude počuť čisto a jasne.

Samozrejmosťou je eliminácia ozveny a pokročilý hlasový procesing zabezpečujúci hladkú a prirodzenú konverzáciu.

Okrem štyroch mikrofónov má Yamaha CS-700 integrované aj 4 reproduktory, ktoré sa postarajú o zrozumiteľný prenos hovoreného slova. Výhodou je, že tieto reproduktory sú presne dimenzované na hlasový prejav, takže sa môžete spoľahnúť na maximálnu čistotu a zrozumiteľnosť.

Širokouhlá 120° full HD kamera
zachytí všetkých účastníkov videokonferencie

Automatické smerovanie
mikrofónu na hovoriaceho

Pripojenie počítača a zdieľanie obrazovky

Yamaha CS-700 je skutočne efektívne a užívateľske prívetivé all in one riešenie pre rýchle videokonferencie. Jediné čo potrebujete je pripojiť sa prostredníctvom USB k zariadeniu a plnohodnotná full HD videokonferencia sa môže začať.

Je jedno, či používate Webex, Microsoft Teams, Zoom, či Skype, Yamaha CS-700 je univerzálne kompatibilná.

Môžete zdieľať obrazovku, pracovať so svojím notebookom a všetkými svojimi dátami. Po ukončení videokoferencie sa jednoducho odpojíte a miesto je pripravené na ďalší meeting Vášho kolegu.

WordPress Lightbox