leasing-bubble-icon

Leasing videokonferenčných riešení

Biznisujte bez obmedzení

Všetko stojí a padá na komunikácii. Rovnako tak – je to v oblasti podnikania. Využite konkurenčnú výhodu a spájajte sa s obchodnými partnermi, kolegami a zamestnancami vždy keď potrebujete. Bez obmedzení a tak, akoby ste vlastnili teleport.

Už aj na Slovensku totiž môžu firmy využiť službu profesionálnych videokonferenčných riešení na leasing!

Mám záujem o riešenie

Vďaka tejto osvedčenej novinke zo sveta vám opadnú starosti. Ušetríte čas, energiu, dlhé pracovné cesty a svojim moderným prístupom stúpnete i v očiach biznis partnerov.

Túto službu poskytujeme na základe rastúceho dopytu zo strany malých i veľkých podnikov. K rozhodnutiu spustiť ju aj u nás na Slovensku prispeli  aj neisté časy, ktoré so sebou priniesli obmedzenia pri cestovaní a prepájaní sa. Už dnes je jasné, že to bude trvalá potreba a súčasť väčšiny firiem.

Bez nutnej jednorázovej investície!

Práve v časoch „neistej doby“ firmy váhajú do čoho a v akom rozsahu investovať. Robiť jednorázové investície môže byť pre niekoho v súčasnosti z hľadiska cash flow nevyhovujúce. Z tohto dôvodu sa spoločnosť MediaTech Central Europe rozhodla poskytovať toto najžiadanejšie riešenie dnešnej doby prostredníctvom služby leasingu – profesionálne videokonferenčné riešenia dostupné pre každého. Navyše, mnohé spoločnosti si takúto investíciu vedia dať priamo do nákladov.

Pre koho je leasing videokonferenčných riešení vhodný?

 • Pre spoločnosti, ktoré chcú mať stabilné cash flow.
 • Pre podnikateľov, ktorí neradi robia náhle a veľké investície.
 • Pre firmy, ktoré chcú mať k dispozícii odborný support.
 • Pre ľudí, ktorí nechcú strácať čas riešením technológií a ich servisom.
 • Vhodné pre firmy, ktorým záleží na skutočnej kvalite komunikácie.
 • Pre spoločnosti, ktoré majú radi najaktuálnejšie novinky zo sveta a radi ich implementujú do svojho podnikania.
 • Optimálne riešenie pre všetkých, ktorí chcú ušetriť čas, peniaze a zefektívňovať už nastavené procesy vo firme.
 • Skvelé riešenie pre firmy, ktoré potrebujú profesionálne riešenie do menších priestorov, no i veľkej zasadačky.

Ak sa firma vloží do rúk profesionálov, zbaví sa starostí,  ktoré by mohli vzniknúť v súvislosti s technológiami a ich bezproblémovou prevádzkou.

Funguje to takto!

Projektový manažér zvolí pre vás najvýhodnejšie riešenie, zabezpečí inštaláciu, odborný dozor i zaučenie vášho tímu.

Inovátor v oblasti audiovizuálnych technológií MediaTech Central Europe vám prinesie možnosť, vďaka ktorej môžete  komunikovať kdekoľvek, kedykoľvek, s odbornou technickou podporou a navyše bez nutnej jednorázovej investície.

Mať k dispozícii profesionálmi nainštalované kvalitné videokonferenčné riešenie, začína byť dnes už nevyhnutnosťou. Spoľahlivosť, schopnosť jednaní v online priestore, kvalitný obraz a zvuk, šetrenie času a nákladov na pracovné cesty, bezpečnosť. To je len časť toho, čo takýmto riešením spoločnosť získa.

Všetky potrebné informácie o službe leasingu získate priamo v spoločnosti MediaTech Central Europe. Vložte sa do rúk odborníkov, ktorí sú pripravení zodpovedať vám všetky potrebné otázky.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

  Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

  WordPress Lightbox