MediaTech-team

MediaTech na 54. konferencii elektrotechnikov

SEZ – KES  (Slovenský elektrotechnický zväz – Komora elektrotechnikov Slovenska) pôsobí na Slovensku od roku 1992 ako neziskové, nezávislé profesionálne združenie v súčasnosti s cca 2600 členmi elektrotechnikov, projektantov, revíznych technikov, zamestnancov a podnikateľov.

Svoju činnosť orientuje na oblasť vzdelávania, školení, vydávania odborných publikácií pre elektrotechnikov.

Sme radi, že sme dostali príležitosť ako jediná firma z audiovizuálnej oblasti zúčastniť sa a prezentovať na 54. konferencii elektrotechnikov produkty a riešenia, ktoré sú určené pre inštalácie.

Zaujímavé audiovizuálne riešenia určené do inštalácií

Na 54. konferencií elektrotechnikov sme ako jediná firma z audiovizuálnej oblasti prezentovali produkty používané v našich projektoch a realizáciách. Prezentovali sme produkty od značiek ako sú Blaze Audio, Vicoustic, Atlona, Work, Yamaha či Meyer Sound.

Tešíme sa prejavenému záujmu o produkty, ktoré sme prezentovali.

Blaze Audio

Blaze Audio je dánska spoločnosť, ktorá vyrába profesionálne zosilňovače s integrovným procesingom a patria medzi svetovú špičku. ich riešenia sú určené pre komerčný audio trh. Zosilňovače Blaze Audio poskytujú výnimočný zvukový výkon, kvalitu a spoľahlivosť. Výhodou ich produktov je jednoduchá inštalácia a následná správa prostredníctvom webovej aplikácie alebo nástenného ovládača.

MediaTech je exkluzívnym distribútorom produktov Blaze Audio na Slovensku a v Čechách.

Moderné akustické panely a produkty na riadenie a distribúciu AV signálu

Produkty Atlona

Atlona vyvíja inovatívne a spoľahlivé produkty na riešenie výziev, ktorým čelí dnešný AV priemysel. Ich produkty ako zosilňovače signálov, maticové switche alebo rôzne rozbočovače patria k svetovej špičke a patria medzi inovatívne produkty na riadenie a distribúciu AV signálu.

Dizajnové a maximálne účinné akustické panely Vicoustic

Vicoustic je portugalská spoločnosť zaoberajúca sa vývojom akustických riešení do všetkých typov priestorov. Na 54. konferencií elektrotechnikov sme prezentovali ich najnovšie riešenia do rezidenčných budov a zasadacích miestností VicStrip a Flat Panel VMT, ktoré sú jedinečným akustickým a dizajnovým riešením, ktorý konečný užívateľ požaduje.

Radi vám uvedené technológie odprezentujeme osobne v našej spoločnosti. MediaTech je tu pre vás v akýchkoľvek otázkach ohľadne audiovizuálnych technológií. Neváhajte nás kontaktovať.

Pozrite si krátky zostrih z 54. konferencie elektrotechnikov

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox