MediaTech prednášal na 55. konferencii elektrotechnikov

SEZ – KES  (Slovenský elektrotechnický zväz – Komora elektrotechnikov Slovenska) pôsobí na Slovensku od roku 1992 ako neziskové, nezávislé profesionálne združenie v súčasnosti s cca 2600 členmi elektrotechnikov, projektantov, revíznych technikov, zamestnancov a podnikateľov.

Sme radi, že sme okrem vystavovania produktov a riešení určených do inštalácii dostali aj príležitosť viesť odbornú prednášku na tému audiovizuálnych technológií v budovách. 

Odborná prednáška na tému AV technológií v moderných budovách

Ing. Bohumil Tonkovič, generálny riaditeľ MediaTech, sa počas jeho odbornej prednášky venoval témam:

 • ozvučenie priestorov
 • významu používania softvéru na modelovanie ozvučenia akustického priestoru
 • audiovizuálnym technológiam a videokonferencii v zasadačkách
 • dôležitosti centrálneho riadenia
 • akustike priestoru
 • konferenčným systémom
 • magnetická slučka pre ľudí s poruchou sluchu
 • aktuálnym svetovým trendom v oblasti AV technológií

Ako na záver prednášky skonštatoval  p. Tonkovič, je dôležité poradiť sa o vhodnosti audiovizuálneho riešenia so špecializovanou firmou, ktorá má skúsenosti s danými technológiami komplexne. Výsledok tak bude efektívny a zaručený.

Moderné akustické panely a produkty na riadenie a distribúciu AV signálu

Počas konfrerencie SEZ-KES v Poprade vystavoval MediaTech aj zaujímavé produkty vhodné do projektov a inštalácií:

Produkty Atlona

Atlona vyvíja inovatívne a spoľahlivé produkty na riešenie výziev, ktorým čelí dnešný AV priemysel. Ich produkty ako zosilňovače signálov, maticové switche alebo rôzne rozbočovače patria k svetovej špičke a patria medzi inovatívne produkty na riadenie a distribúciu AV signálu.

Dizajnové  akustické panely Vicoustic

Vicoustic je portugalská spoločnosť zaoberajúca sa vývojom akustických riešení do všetkých typov priestorov. Na 55. konferencií elektrotechnikov sme prezentovali ich najnovšie riešenia do rezidenčných budov a zasadacích miestností , ktoré sú jedinečným akustickým a dizajnovým riešením, ktorý konečný užívateľ požaduje.

bohumil-tonkovic

Ing. Bohumil Tonkovič
Generálny riaditeľ, MediaTech Central Europe
+421 220 999 700 / mediatech@mediatech.sk

„Sme poctení, že sme mohli na odbornej konferencii Komory elektrotechnikov Slovenska prednášať na tému najnovších trendov AV technológií v moderných budovách. V dnešnej dobe, keď technológie napredujú  doslova míľovými krokmi a dopyt po profesionálnych audiovizuálnych riešeniach je rastúci, je dôležité konzultovať vhodné riešenie s odborníkmi v danom odbore. Pretože práve kompatibilita zariadení a svetové trendy sú smerodajné.“

Zaujímavé audiovizuálne riešenia určené do inštalácií

Blaze Audio

Blaze Audio je dánska spoločnosť, ktorá vyrába profesionálne zosilňovače s integrovným procesingom a patria medzi svetovú špičku. Ich riešenia sú určené pre komerčný audio trh. Zosilňovače Blaze Audio poskytujú výnimočný zvukový výkon, kvalitu a spoľahlivosť. Výhodou ich produktov je jednoduchá inštalácia a následná správa prostredníctvom webovej aplikácie alebo nástenného ovládača.

AudioPressBox

AudioPressBox sú jedinečné audio distribučné zosilňovače pre distribúciu zvuku pre novinárov počas tlačových konferencií. Produkty AudioPressBox využíva napríklad Európska komisia, prezidenti po celom svete či Dubai Expo.

Radi vám uvedené technológie odprezentujeme osobne v našej spoločnosti. MediaTech je tu pre vás v akýchkoľvek otázkach ohľadne audiovizuálnych technológií. Neváhajte nás kontaktovať.

Pozrite si krátky zostrih z 55. konferencie elektrotechnikov

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

  Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

  WordPress Lightbox