MediaTech ISE

Už viac ako 10 rokov sme súčasťou najväčšej svetovej výstavy

Aj tento rok sa časť nášho obchodného a technického tímu zúčastnila najväčšej svetovej výstavy audiovizuálnych technológií ISE v Barcelone.

Okrem prezentácie najnovších produktov sme mali skvelú príležitosť stretnúť našich zahraničných partnerov a dodávateľov.

ISE 2023 zaznamenala tento rok v Barcelone nový rekord, výstavy sa zúčastnilo 58 107 unikátnych návštevníkov zo 155 krajín sveta. Celkovo výstavisko zaznamenalo viac ako 130 000 návštev.

Medzinárodné stretnutie PSNI Global Alliance

Ešte pred oficiálnym začiatkom výstavy sa časť nášho tímu zúčastnila stretnutia PSNI Global Alliance, ktorej je MediaTech jediným slovenským členom.

Sme hrdí, že sme súčasťou úžasného globálneho tímu a audiovizuálne technológie posúvame na Slovensku na svetovú úroveň.

PSNI Global Alliance spája najlepších systémových integrátorov audiovizuálnych technológií z celého sveta, ktorý spolu spolupracujú na globálnych projektoch a poskytujú svojim klientom funkčné a špičkové audiovizuálne riešenia a podporu.

Pozrite si krátky zostrih z našej účasti na výstave:

Nové značky v našom portfóliu

ISE 2023 bolo tento rok pre nás plné stretnutí a noviniek zo sveta audiovizuálnych technológií.

Sme veľmi radi, že sme mali príležitosť stretnúť sa na výstave s našími zahraničnými partnermi a dodávateľmi.

Na výstave ISE sme sa zúčastnili rôznych seminárov, workshopov a demo prezentácií a taktiež sme nadviazali niekoľko nových a veľmi zaujímavých partnerstiev o ktorých vám postupne povieme viac.

MediaTech sa pravidelne zúčastňuje medzinárodných výstav a stretnutí a prináša domov na slovenský trh tie najlepšie riešenia a inovácie zo sveta audiovizuálnych technológií, ktoré následne implemenujeme do našich projektov a riešení.

Už teraz sa tešíme na novinky, ktoré prinesieme na náš trh.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox