MediaTech na výstave InfoComm 2023

MediaTech bol súčasťou najväčšej americkej výstavy audiovizuálnych technológií InfoComm v Orlande na Floride, ktorá sa konala 14-16 júna 2023.

MediaTech sa výstavy InfoComm zúčastnil nielen ako návštevník a systémový integrátor AV technológií ale aj ako vystavovateľ a výrobca svojej vlastnej medzinárodnej produktovej značky AudioPressBox.

Prinášame vám horúce produktové novinky zo sveta audio, video a komunikačných technológií, ktoré boli naživo predstavené na výstave InfoComm.

Horúce novinky zo sveta audiovizuálnych technológií

Výstava InfoComm je najväščou výstavou AV technológií v Amerike. Je miestom, kde sa každý rok prezentujú tie najnovšie technológie a produktové novinky, ktoré budú určovať trend pre najbližšie obdobie. Pozrite sa, aké horúce novinky predstavili na výstave InfoComm 2023 v Orlande naši partneri.

AudioPressBox

Možno niektorí viete a možno niektorí nie, MediaTech nie je aktívny iba na Slovensku ale na celom svete. Vždy sme mali ambíciu pôsobiť celosvetovo, čo pred 10 rokmi vyústilo do vzniku našej samostatnej zahraničnej produktovej značky AudioPressBox, ktorej produkty vyvíjame a vyrábame na Slovensku a exportujeme do celého sveta. AudioPressBox je najväčší svetový výrobca zariadení, ktoré sa používajú na distribúciu audio signálu pre novinárov a médiá pri tlačových konferenciách. Naše riešenia využili aj také prestížne podujatia, ako sú Eurovízia, Dubai World Expo či konferencie OSN. AudioPressBox je používaný aj v Európskom parlamente a Európskej komisii a v mnohých iných svetových inštitúciách.

Na výstave InfoComm sme predstavilli nové produkty, ktoré v sebe spájajú digitálnu technológiu Dante a technológiu USB-C. Výstava InfoComm bola pre AudioPressBox mimoriadne úspešná a tešíme sa na nové spolupráce, ktoré sme nadviazali.

Pozrite si krátky zostrih z našej účasti na výstave:

Riešenia pre moderné pracovné prostredie

Neat

Neat predstavil na výstave nový videokonferenčný systém s 50“ dotykovou obrazovkou, pohyblivým a výškovo nastaviteľným stojanom a akustikou – NEAT BOARD 50. Neat Board 50 má integrované komunikačné platformy MS Teams a Zoom. 

Crestron

Crestron predstavil najnovšiu videokonferenčnú jednotku Crestron Videobar 70, ktorá je vhodná do stredných a veľkých miestností a dlho očakávanú novinku na rezerváciu pracovných miest pre moderné pracovné prostredie Crestron Desk scheduling solutions.

Shure

Shure na výstave predstavilo novú sériu stropných automatických mikrofónov so zabudovaným reproduktorom –   MXA902 , čo predstavuje ideálne riešenie práve pre videokonferenčné aplikácie. Jednoduché nastavenie, rýchla inštalácia a jednoduché pripojenie na PC s videokonferenciou ho robí ideálnym riešením do malých a stredných konferenčných priestorov a meeting room.

Profesionálne audio

Yamaha

Náš partner Yamaha predstavil celú sériu najnovších digitálnych mixážnych pultov DM7. Nová séria DM7 predstavuje skutočný prelom v kompaktnosti pultov od spoločnosti Yamaha pre použitie v divadlách, broadcaste a live aplikáciách.

Meyer Sound

Meyer Sound predstavil úplne nový procesor NEBRA pre Constellation aktívnu akustiku. Na výstave sme zažili jednu z najdokonalejších ukážok akustického systému Constellation spolu s úplne novým subwooferom 2100-LFC. Demo ukážky najnovších Meyer Sound technológií boli sprevádzané živými spevákmi a  hudobníkmi, ktorí sa pohybovali v priestore bez vlastných mikroportov a v rámci svojho vystúpenia predvádzali dokonalosť technológie aktívnej adaptívnej akustiky. Meyer Sound opäť zaviedol novú výzvu zvukovej dokonalosti systému.

Shure

Spoločnosť Shure predstavila najnovší AXIENT DIGITAL s duálnymi vysielačmi a automatickou diaľkovou správou systémových frekvencií.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox