MediaTech na výstave ISE 2024

MediaTech bol súčasťou najväčšej európskej výstavy audiovizuálnych technológií ISE v Barcelone, ktorá sa konala 30. januára – 2. februára 2024.

MediaTech sa výstavy ISE zúčastnil nielen ako návštevník a systémový integrátor AV technológií, ale aj ako vystavovateľ a výrobca svojej vlastnej medzinárodnej produktovej značky AudioPressBox.

Audiovizuálne technológie idú dopredu míľovými krokmi a je dôležité nasledovať svetové trendy, postupy a novinky, ktoré sú predstavené práve na zahraničných výstavách.

Tešíme sa, že všetky získané poznatky prinesieme na Slovensko do vašich projektov.

Audiovizuálny svet sa stretol v Barcelone

Výstava ISE je najväčšou výstavou AV technológií v Európe. Je miestom, kde sa každý rok prezentujú tie najnovšie technológie a produktové novinky, ktoré budú určovať trend pre najbližšie obdobie.

Výstava ISE bola tento rok najväčšou vo svojej histórii. Zúčastnilo sa jej viac ako 73000 unikátnych návštevníkov a 1400 vystavovateľov.

Medzinárodné stretnutie PSNI Global Alliance

Ešte pred oficiálnym začiatkom výstavy sme sa zúčastnili stretnutia PSNI Global Alliance, ktorej je MediaTech jediným slovenským členom.

MediaTech je jediným slovenským certifikovaným členom tejto najväčšej svetovej aliancie systémových integrátorov audiovizuálnych technológií.  Sme hrdí, že sme súčasťou úžasného celosvetového tímu a audiovizuálne technológie posúvame na Slovensku na svetovú úroveň.

PSNI Global Alliance spája najlepších systémových integrátorov audiovizuálnych technológií z celého sveta, ktorí spolu spolupracujú na globálnych projektoch a poskytujú svojim klientom funkčné a špičkové audiovizuálne riešenia a podporu.

Pozrite si krátky zostrih z našej účasti na výstave:

Naše aktivity siahajú do celého sveta

AudioPressBox

Možno niektorí viete a možno niektorí nie, MediaTech nie je obchodne aktívny iba na Slovensku ale na celom svete. Vždy sme mali ambíciu pôsobiť celosvetovo, čo pred 10 rokmi vyústilo do vzniku našej samostatnej zahraničnej produktovej značky AudioPressBox, ktorej produkty vyvíjame a vyrábame na Slovensku a exportujeme do celého sveta.

AudioPressBox je najväčší svetový výrobca zariadení, ktoré sa používajú na distribúciu audio signálu pre novinárov a médiá pri tlačových konferenciách. Naše riešenia využili aj také prestížne podujatia, ako sú Eurovízia, Dubai World Expo či konferencie OSN. AudioPressBox je používaný aj v Európskom parlamente a Európskej komisii a v mnohých iných svetových inštitúciách.

Najnovšie audiovizuálne technológie

Výstava ISE 2024 bola tento rok pre tím MediaTech plná stretnutí a noviniek zo sveta audiovizuálnych technológií. Sme veľmi radi, že sme mali príležitosť stretnúť sa na výstave s našimi zahraničnými partnermi a dodávateľmi.

Účasť na  Integrated System Europe (ISE) je pre nás výbornou platformu pre vytváranie partnerstiev, ktoré podporujú naše aktivity  a príležitosti na rast.

Na výstave ISE sme sa zúčastnili rôznych stretnutí, seminárov, workshopov a demo prezentácií, ktoré nám umožňujú držať krok s celosvetovými technologickými trendmi.

MediaTech sa pravidelne zúčastňuje medzinárodných výstav a stretnutí a prináša domov na slovenský trh tie najlepšie riešenia a inovácie zo sveta audiovizuálnych technológií, ktoré následne implementujeme do projektov a riešení.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox