MEYER SOUND LINA Compact Linear Line Array Loudspeaker

Line array  zostava LINA vyniká svojou otvorenosťou vo vysokých frekvenciách, fázovou súdržnosťou a konzistentným pokrytím. Univerzálnosť jej použitia zvyšuje nízka hmotnosť a kompaktné rozmery kabinetu.

Novo navrhnutý zosilňovač triedy D poskytuje systému LINA bezprecedentnú účinnosť. Inovatívny koncový stupeň spolu so signálovým procesorom a meničmi zabezpečujú zostavám LINA lineárnu reprodukciu v širokom dynamickom rozsahu, od reči a klasickej hudby po rock, až elektronickú hudbu.

Vďaka nízkej hmotnosti a kompaktným rozmerom je kabinet ideálnym pre použitie v nízkoprofilových vysokovýkonných line array systémoch. Je vynikajúcou voľbou pre malé divadlá, zábavné parky, kostoly, AV systémy a všetky iné miesta, kde je limitujúcim faktorom objem a hmotnosť, ale vyžaduje sa mimoriadna vernosť a zrozumiteľnosť reprodukcie. LINA je tiež dobre vybavená na použitie ako samostatný kabinet, alebo na použitie s malým počtom kabinetov pre aplikácie vyžadujúce presnú vysokofrekvenčnú vertikálnu zostavu. Jednotlivé skrinky a menšie array zostavy sú ideálne pre aplikácie pokrývajúce predné rady  a na použitie pod balkónom. Okrem použitia v samostatnom systéme sa LINA môže zaradiť aj ako doplnková výplňová reprobedňa v systémoch LEOPARD.

Kompaktný lineárny reproduktor LINA je logickým zavŕšením evolúcie veľmi úspešného reproduktora MINA. Optimalizovaný bol pomocou najnovšej technológie, ktorá robí z rodiny LEO oceňovanú produktovú líniu.

Aktívny dizajn reprobedne, frekvenčne vyrovnaný zvuk a presné nasmerovanie kabinetu LINA ponúkajú rovnaký charakter a výhody, akými disponujú jeho väčší súrodenci LEO-M, LYON a LEOPARD.

Systém LEOPARD v je režime Native Mode optimalizovaný pre použitie s minimálnym externým spracovaním signálu, čo umožní vynikajúci výkon kompletného systému „hneď po vybalení z krabice“.

MEYER SOUND 750-LFC Compact Low-Frequency Control Element

Kompaktná nízkofrekvenčná riadiaca jednotka 750-LFC účinne dopĺňa pole reproduktorov LINA na v spodnej časti frekvenčného spektra. Vďaka neuveriteľnému pomeru výkonu a veľkosti je model 750-LFC ideálnym a mimoriadne všestranným spoločníkom.

Novo navrhnutý zosilňovač triedy D poskytuje, vzhľadom k svojim rozmerom, bezprecedentný výkon. Tento inovatívny zosilňovač v spolupráci s integrovaným signálovým procesorom zabezpečuje, že systémy 750-LFC reprodukujú nízke frekvencie vo vysokých kontinuálnych úrovniach s jasným, úderným zvukom a mimoriadne nízkym skreslením.

Model 750-LFC ponúka rovnakú zvukovú linearitu ako ocenená nízkofrekvenčná ovládacia jednotka Meyer Sound 900-LFC, ale v malom, ľahkom kabinete, čo je ideálne pre budovanie škálovateľných systémov, vhodných pre použitie na koncertných turné, taktiež pre firemné aplikácie alebo pevné inštalácie.

Systémy LINA a 750-LFC, podobne ako jeho súrodenci LEOPARD a 900-LFC, využívajú režim Native Mode optimalizovaný pre použitie s minimálnym externým spracovaním signálu, čo umožní vynikajúci výkon kompletného systému „hneď po vybalení z krabice“. Použitie distribučného modulu MDM-832, pomocou ktorého sa do systému reproduktorov LINA dodáva napájanie zo siete, symetrický audio signál a RMS, ešte vylepší prenosnosť a jednoduchosť konfigurácie systému.

Ozvučovacie systémy rodiny LEO by mali byť konfigurované s pomocou programu MAPP-XT spoločnosti Meyer Sound, aby bolo možné efektívne naplánovať potrebné hladiny akustického tlaku pre potreby pokrytia daného priestoru.

Okrem párovania so systémami LINA sa sub-basová jednotka 750-LFC ľahko integruje s reproduktormi rady Meyer Sound ULTRA. Zariadenia LINA a 750-LFC môžu riadené systémom správy reproduktorov Galileo GALAXY spoločnosti Meyer Sound, ktorý poskytuje výkonnú sadu nástrojov na úpravu akustických vlastností  daného priestoru pomocou ekvalizácie a kreatívne možnosti jemného doladenia v celom rade rôznych aplikácií.

Sub-basová jednotka 750-LFC je k dispozícii s alebo bez závesného systému Megas Sound QuickFly. S voliteľným rámom MRK-750-LFC sa subwoofer 750-LFC  v zostavách LINA inštalovať pomocou viacúčelovej mriežky MG-MINA, bez vonkajšieho prechodového rámu.

Model 750-LFC je možné použiť aj v rámci samostatnej súpravy subwooferov s premenlivými uhlami od 0 do 5 stupňov. Mriežka MG-MINA môže byť tiež použitá aj pre pozemné stacky s naklonením nahor alebo nadol. Obe verzie 750-LFC sa s voliteľným kolieskovým rámom MCF-750-LFC a ochrannými krytmi dajú prepravovať aj v stacku.

Zaujal vás
tento článok?

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

WordPress Lightbox