Meyer Sound Panther demo event vo Viedni

Náš rakúsky partner ATEC Pro zorganizoval vo Viedni jedinečnú demo prezentáciu najnovšieho Line-Array sysému Panther, ktorá sa konala v Arena Wien  a ako distribútor značky Meyer Sound na Slovensku sme pri tom nemohli chýbať.

V tomto open-air koncertom priestore as nachádza inštalácia Line-array reproduktorov Panther, subwooferov 2100-LFC a reproduktorov Ultra X-40.

Okrej jedinečnej demo prezentácie sme sa zúčastnili aj prezentácie organizovanej priamo zástupcami Meyer Sound, ktorá sa venovala podrobnému technickému postupu návrhu daného systému vo Viedni.

Revolúcia menom Panther

PANTHER predstavuje vlajkovú loď lineárnych line array reproduktorov na svete. Reproduktory PANTHER sú navrhnuté tak, aby vyhovovali rýchlo meniacim sa požiadavkám – či už v rámci inštalačných systémov alebo systémov pre turné.

PANTHER je najľahším reproduktorom na svete vo svojej kategórii vážiaci iba 68 kg pri úrovni výkonu viac ako150 dB. PANTHER svojimi vlastnosťami prekonáva všetku konkurenciu, nastavuje nový svetový štandard a stáva sa novou vlajkovou loďou.

lektronický modul v PANTHER má úplne nový dizajn s nízkou hmotnosťou a zahŕňa štvorkanálový zosilňovač triedy D spojený s inovatívnym zdrojom napájania. S pokročilou korekciou účinníka dodáva nový modul zosilňovača vyšší špičkový prúd do reproduktorov a zároveň predstavuje stabilné zaťaženie striedavého vedenia.

PANTHER obsahuje aj nové 12-palcové nízkofrekvenčné kužeľové reproduktory s dlhším lineárnym zdvihom a nové 3-palcové kompresné drivery. Každý z nich obsahuje pokročilé štruktúry magnetov s použitím nových materiálov pre vyššiu hustotu toku napriek podstatnému zníženiu hmotnosti.

V kombinácii s novým dizajnom LF portu má PANTHER maximálny špičkový výstup viac ako 150 dB SPL!

S hmotnosťou iba 68 kg je PANTHER výrazne ľahší a výkonnejší než akýkoľvek iný produkt vo svojej triede.

Kontaktujte nás pre viac informácií o Meyer Sound na mediatech@mediatech.sk alebo vypíšte krátky formulár nižšie. Budeme vás spätne kontaktovať.

Navštívte oficiálnu stránku Meyer Sound pre viac informácii o produkte Panther

MediaTech je oficiálnym partnerom a distribútorom Meyer Sound na Slovensku.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox