Meyer Sound Panther MediaTech

Meyer Sound predstavuje Panther

Meyer Sound hrdo predstavuje PANTHER, novú vlajkovú loď lineárnych line array reproduktorov na svete. Reproduktory PANTHER sú navrhnuté tak, aby vyhovovali rýchlo meniacim sa požiadavkám – či už v rámci inštalačných systémov alebo systémov pre veľké turné.

PANTHER je najľahším reproduktorom na svete vo svojej kategórii vážiaci iba 68 kg pri úrovni výkonu viac ako150 dB. PANTHER svojimi vlastnosťami prekonáva všetku konkurenciu, nastavuje nový svetový štandard a stáva sa novou vlajkovou loďou.

Chcem vedieť viac

Kľúčové vlastnosti

Meyer Sound Panther


Energeticky úsporný

Meyer Sound Panther


Ľahký a výkonný

Meyer Sound Panther


Vhodný do každých podmienok

Meyer Sound Panther


Špičkový výkon

Meyer Sound Panther

NAVRHNUTÝ PRE VÝKON

Elektronický modul v PANTHER má úplne nový dizajn s nízkou hmotnosťou a zahŕňa štvorkanálový zosilňovač triedy D spojený s inovatívnym zdrojom napájania. S pokročilou korekciou účinníka dodáva nový modul zosilňovača vyšší špičkový prúd do reproduktorov a zároveň predstavuje stabilné zaťaženie striedavého vedenia.

PANTHER obsahuje aj nové 12-palcové nízkofrekvenčné kužeľové reproduktory s dlhším lineárnym zdvihom a nové 3-palcové kompresné drivery. Každý z nich obsahuje pokročilé štruktúry magnetov s použitím nových materiálov pre vyššiu hustotu toku napriek podstatnému zníženiu hmotnosti.

V kombinácii s novým dizajnom LF portu má PANTHER maximálny špičkový výstup viac ako 150 dB SPL!

S hmotnosťou iba 68 kg je PANTHER výrazne ľahší a výkonnejší než akýkoľvek iný produkt vo svojej triede.

ĽAHKÁ HMOTNOSŤ PRE VYŠŠIU FLEXIBILITU A NIŽŠIE NÁKLADY

Nižšia hmotnosť reproduktoru PANTHER znamená nižšie náklady na manipuláciu, nižšie emisie počas prepravy a nižšie náklady na celkovú prepravu.

Nakoľko je hmotnosť nového reproduktoru PANTHER výrazne nižšia, môže byť zavesených viac reproduktorov na jeden motor a jeden nosník môže byť zdieľaný s rozsiahlym zariadením pre video a svetelnú produkciu.

PANTHER definuje nový smer

PANTHER predstavuje reproduktor, ktorý definuje line array pre nadchádzajúce roky.

Je to viac, ako len nový produkt.

PANTHER má potenciál zmeniť cestu, ktorou sa zvukový priemysel uberá.

John Meyer

John Meyer
prezident a generálny riaditeľ Meyer Sound

„Toto je naše najvýznamnejšie predstavenie reproduktorov za viac ako desať rokov. Som hrdý na to, ako naši inžinieri dosiahli vopred stanovené ambiciózne výkonnostné kritériá pri znížení hmotnosti a zvýšení energetickej účinnosti.“

Meyer-Sound-Panther-pictures

NAJKVALITNEJŠÍ, NAJĽAHŠÍ A NAJVÝKONNEJŠÍ

PANTHER svojimi vlastnosťami prekonáva konkurenciu

Nové funkcie:

  • Certifikovaný Milan AVB Input Standard: Začlenením nového vstupného modulu Milan s certifikáciou od Avnu Alliance sa Panther stáva prvým Milan certifikovaným line array reproduktorom na svete.
  • Štandard ochrany proti poveternostným vplyvom: PANTHER je chránený pred poveternostnými vplyvmi podľa nového štandardu IEC IP55 s plnou ochranou proti dažďu s použitím Nutrik konektorov série TOP a powerCON konektorov.

PANTHER je dostupný v 3 modeloch: PANTHER -L (horizontálne pokrytie 80°), PANTHER-M (horizontálne pokrytie 95°) a PANTHER-W (horizontálne pokrytie 110°)

MediaTech je exkluzívnym partnerom a distribútorom produktov Meyer Sound. Kontaktujte nás pre viac informácií na mediatech@mediatech.sk alebo vypíšte krátky formulár nižšie. Budeme vás spätne kontaktovať.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox