Meyer Sound - partnerom festivalu Roskilde

Začiatok júla už tradične v Dánsku patrí veľkolepému festivalu Roskilde. Festival každoročne navštívi viac ako 130 000 návštevníkov a hostí takmer 200 umelcov. Najzvučnejšie mená vystupujú na pódiách Orange a Aréna. Tento rok sa na nich predstavili interpreti ako Bruno Mars, Eminem, Gorillaz, Nick Cave a Bad Seeds, Massive Attack, Nine Inch Nails, David Byrne a Khalid.

Všetky pódiá – od najmenších po najväčšie, ponúkali najkvalitnejšie hudobné zážitky vďaka spoločnosti Meyer Sound.

Meyer Sound ako svetová špička v oblasti zvukovej techniky sa v júli 2018 po prvýkrát stala partnerom tohto dánskeho festivalu. Podľa generálnej riaditeľky festivalu Signe Lopdrup táto spolupráca nebola len o zabezpečení dobrého zvuku: „Spolupráca s Meyer Sound je tiež o vzdelávaní nášho tímu, pozdvihovaní úrovne festivalu a hlavne o vytváraní jedinečného zážitku pre návštevníkov.“

Všetky prípravy, ktoré trvali niekoľko mesiacov,  prešli prísnou kontrolou samotných spoluzakladateľov spoločnosti Meyer Sound, Johna a Helen Meyer. Tí zavítali ešte pred spustením festivalu do Dánska, priamo na miesto konania festivalu.

„Spolupráca s organizačným tímom Roskilde festivalu bola výborná už od prvého momentu. Každý prichádzal s novými nápadmi, dbali na všetky najmenšie detaily, a tak pre návštevníkov a umelcov vytvárali neopakovateľný zážitok,“ hovorí John Meyer.

So špičkou zvukovej techniky Meyer Sound spolupracuje aj naša spoločnosť MediaTech Central Europe. Sme jediným distribútorom pre slovenský trh a ich zariadenia využívame aj v rámci našich inštalácií.

Zaujal vás
tento článok?

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

WordPress Lightbox