Meyer Sound - predstaví novinky na ISE 2019

Spoločnosť Meyer Sound prinesie na ISE 2019 v Amsterdame niekoľko noviniek. Hlavnými tohtoročnými debutmi budú inteligentné napájanie IntelligentDC a aktualizovaná séria reproduktorov UPQ.

V expozícii Meyer Sound sa budú testovať reproduktory, ktoré sú založené na úplne novej dizajnovej koncepcii bodového zdroja. Populárna séria UPQ bola rozšírená o nový model UPQ-D3. Na základe technológií, ktoré boli vyvinuté pre produkty rady LEO ponúkajú nové UPQ-D3 inovatívne možnosti manipulácie a bezkonkurenčný pomer medzi výkonom, veľkosťou a hmotnosťou. Vďaka redizajnu je nový model pri zachovaní veľkosti a konštrukcií meničov ľahší až o 12% v porovnaní s jeho predchodcom.

„Naše nové reproduktory sú rozmerovo kompaktné, vysoko výkonné a moderné. Nová séria reproduktorov s dizajnom bodového zdroja je dokonalým riešením pre aplikácie, ktoré potrebujú zvukovú transparentnosť a rovnomerné zvukové pokrytie,“ povedal John Mcmahon, viceprezident spoločnosti Meyer Sound.

Druhou výraznou novinkou na ISE 2019 je aj dvojkanálový napájací zdroj MPS-482HP, ktorý ponúka lepšiu flexibilitu a efektivitu využívania produktov Meyer Sound vďaka exkluzívnemu  systému IntelligentDC.

Ďalšie novinky

Nový kompaktný subwoofer USW-210P, ktorý obsahuje dva 10-palcové meniče, ktoré disponujú väčším výkonom než typické 12-palcové subwoofery a takisto využíva konštrukciu bass-reflexu z modelu 1100-LFC pre extrémne nízke skreslenie.

Novinkou je takisto nový testovací signál M-Noise, t.j. šum, ktorý umožňuje presnejšie nastavenie a meranie lineárneho výstupného výkonu reproduktorov. M-Noise je inováciou súčasných testovacích signálov a prinesie benefity pri „ladení“ reproduktorov aj iných výrobcovv

Odborná konzultácia


Konzultujte s nami svoje predstavy úplne bezplatne. Odošlite nám nezáväzný formulár a náš tím odborníkov vás bude v krátkom čase kontaktovať.

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

Professional Consultation

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Contact

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

WordPress Lightbox