Meyer Sound - predstaví novinky na ISE 2019

Spoločnosť Meyer Sound prinesie na ISE 2019 v Amsterdame niekoľko noviniek. Hlavnými tohtoročnými debutmi budú inteligentné napájanie IntelligentDC a aktualizovaná séria reproduktorov UPQ.

V expozícii Meyer Sound sa budú testovať reproduktory, ktoré sú založené na úplne novej dizajnovej koncepcii bodového zdroja. Populárna séria UPQ bola rozšírená o nový model UPQ-D3. Na základe technológií, ktoré boli vyvinuté pre produkty rady LEO ponúkajú nové UPQ-D3 inovatívne možnosti manipulácie a bezkonkurenčný pomer medzi výkonom, veľkosťou a hmotnosťou. Vďaka redizajnu je nový model pri zachovaní veľkosti a konštrukcií meničov ľahší až o 12% v porovnaní s jeho predchodcom.

„Naše nové reproduktory sú rozmerovo kompaktné, vysoko výkonné a moderné. Nová séria reproduktorov s dizajnom bodového zdroja je dokonalým riešením pre aplikácie, ktoré potrebujú zvukovú transparentnosť a rovnomerné zvukové pokrytie,“ povedal John Mcmahon, viceprezident spoločnosti Meyer Sound.

Druhou výraznou novinkou na ISE 2019 je aj dvojkanálový napájací zdroj MPS-482HP, ktorý ponúka lepšiu flexibilitu a efektivitu využívania produktov Meyer Sound vďaka exkluzívnemu  systému IntelligentDC.

Ďalšie novinky

Nový kompaktný subwoofer USW-210P, ktorý obsahuje dva 10-palcové meniče, ktoré disponujú väčším výkonom než typické 12-palcové subwoofery a takisto využíva konštrukciu bass-reflexu z modelu 1100-LFC pre extrémne nízke skreslenie.

Novinkou je takisto nový testovací signál M-Noise, t.j. šum, ktorý umožňuje presnejšie nastavenie a meranie lineárneho výstupného výkonu reproduktorov. M-Noise je inováciou súčasných testovacích signálov a prinesie benefity pri „ladení“ reproduktorov aj iných výrobcovv

WordPress Lightbox