Meyer Sound predstavil novinku - reproduktor UP-4slim

Náš partner Meyer Sound, ktorý má popredné miesto vo svete zvukovej techniky, prišiel na trh s novinkou – vysokovýkonným reproduktorom UP-4slim. Je ideálny pre všetky riešenia, ktoré si vyžadujú spojenie perfektného výkonu a ideálnej veľkosti spolu s elegantným dizajnom. Reproduktor disponuje exkluzívnou technológiou IntelligentDC, ktorú vyvinul Meyer Sound. UP-4slim je prvým multireproduktorom, ktorý je umiestnený v celohliníkovom kryte. Vďaka tomu má tiež výbornú odolnosť.

Reproduktor je výnimočný tým, že aj napriek tomu, že má rozmery len 40cm x 10cm x 14cm, je mimoriadne muzikálny. Dynamika a čistota zvuku je to najvýraznejšie, čím sa toto zariadenie môže pýšiť.

„Dnešný technologický svet ide vpred míľovými krokmi a UP-4slim spĺňa všetky súčasné požiadavky,“ hovorí Paslo Espinosa, viceprezident pre výskum a vývoj a hlavný dizajnér pre Meyer Sound. „Pri inštalácii sa reproduktor hodí do akéhokoľvek prostredia. Je možné inštalovať ho aj do mimoriadne úzkych priestorov, a tak sa stáva veľmi diskrétnym. Aj napriek svojej nenápadnosti však jednoznačne nezaostáva svojim výkonom, “ dodáva.

Frekvenčný rozsah UP-4slim je od 65 Hz do 18kHz.

O kvalite zariadení MeyerSound niet žiadnych pochýb, presvedčil sa o tom aj náš generálny riaditeľ Bohumil Tonkovič: „Mal som možnosť navštíviť výrobné haly Meyer Sound a videl som, že každé jedno zariadenie ide do meracej komory a prechádza prísnou kontrolou. Meyer Sound vyrába kvalitné zariadenia už od polovice 20. storočia. To je ich filozofia – buď veci robia dobre, alebo vôbec.“

UP-4slim je skutočnou novinkou, Meyer Sound ju začal distribuovať v júni 2018. My sme pripravení toto špičkové zariadenie zahrnúť do našich inštalácií.

Zaujal vás
tento článok?

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

WordPress Lightbox
Phone