Mobilné videokonferenčné riešenie Crestron

Profesionálne, komplexné a  mobilné videokonferenčné riešenie s možnosťou presunu z jednej miestnosti do druhej prostredníctvom mobilného statívu. Je určené do menších až stredne veľkých konferenčných miestností. Videokonferenčná lišta Crestron pozostáva z vysoko výkonného konferenčného hlasitého telefónu, inteligentnej 4K kamery a kvalitných smerových mikrofónov.

Mám záujem o riešenie

Zostava:

All-in-one videokonferencia Crestron

LCD TV – 55″ alebo 65″

Mobilný stojan

* Obrázky LCD TV a mobilného stojana sú ilustračné.

ALL-IN-ONE RIEŠENIE PRE VAŠE VIDEOKONFERENCIE

Tento videokonferenčný soundbar s kamerou predstavuje all-in-one videokonferenčné riešenie, ktoré v sebe integruje všetky dôležité prvky pre videokonferenciu s kvalitným zvukom a obrazom a tým eliminuje potrebu dodatočnej inštalácie ďalších mikrofónov, reproduktorov alebo kamier.

Prepája sa cez USB kábel s počítačom na ktorom beží ľubovoľný komunikačný software ako napríklad Webex, Skype, Zoom alebo Microsoft Teams. Plug and play USB konektivita umožňuje ovládanie soundbaru priamo cez počítač bez potreby inštalácie dodatočného softvéru, ovládačov alebo ovládacích systémov. Viacfarebný LED indikátor na prednej strane soundbaru dokáže zobraziť aktuálny stav pripojenia, zmenu hlasitosti a stlmenie zvuku.

ŠIROKOUHLÁ KAMERA

V menších miestnostiach je dôležité, aby kamera zachytila všetkých v miestnosti bez ohľadu na to, kde sedia. Veľakrát sa stáva, že kvôli priestorovým obmedzeniam sedia účastníci videokonferencie priamo pri kamere.

Videokonferenčný soundbar Crestron má zabudovanú širokouhlú inteligentnú 4K kameru až so 120° uhlom, vďaka čomu takpovediac „nafúkne“ aj malú zasadačku a spraví z nej veľký meeting room pripravený na videokonferenciu.

Či už sedíte priamo pri kamere alebo oproti nej, videokonferenčné riešenie Crestron zabezpečí, že druhá strana Vás uvidí  kvalitne a vo vysokom rozlíšení.

AUTOMATICKÉ SMEROVANIE MIKROFÓNU NA HOVORIACEHO

Crestron disponuje 4 mikrofónmi, ktoré sa aktívne zameriavajú podľa toho, kto práve hovorí. Vďaka tejto funkcii budete mať istotu, že každého jedného účastníka videokonferencie bude počuť čisto a jasne.

Samozrejmosťou je eliminácia ozveny a pokročilý hlasový procesing zabezpečujúci hladkú a prirodzenú konverzáciu.

Okrem štyroch mikrofónov má Crestron aj 6 integrovaných reproduktorov, ktoré sa postarajú o zrozumiteľný prenos hovoreného slova.

INTELIGENTNÝ SYSTÉM SNÍMANIA ÚČASTNÍKOV

Crestron má zabudovanú umelú inteligenciu (AI), ktorá sa stará o to, aby vás druhá účastníckej strana videla vždy v tom najlepšom možnom zábere.

Kamera si sama automaticky vyberá hovoriacich účastníkov, ale zároveň zohľadňuje počet a vzdialenosti účastníkov videokonferencie. V prípade príchodu, alebo odchodu účastníka videokonferencie sa obraz opäť automaticky sám nastaví tak, aby zohľadnil práve aktuálny počet a umiestnenie osôb v miestnosti.

Všetky tieto automatické úpravy sa dejú s ohľadom na plynulé a prirodzené zobrazovanie tak, aby to nepôsobilo rušivo pre pohľad druhej účastníckej strany.

Realizovali sme:

MediaTech je špecializovaná firma v oblasti audio a videokonferenčných riešení. Navrhneme a dodáme kompletné riešenie podľa Vašich požiadaviek.

Mobilné videokonferenčné riešenie Crestron si môžete zakúpiť online priamo cez náš portál www.zvuk.sk, prípadne nás kontaktujte na mediatech@mediatech.sk alebo vypíšte krátky formulár nižšie. Budeme vás spätne kontaktovať.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox