Mobilné videokonferenčné riešenie

Spájajte sa profesionálne kedykoľvek a kdekoľvek cez mobilné videokonferenčné riešenie. Prinášame vám nadčasové riešenie pre vaše stretnutia na diaľku, ktoré nie je pevne nainštalované a tým závislé na jedno miesto. Bez akýchkoľvek obmedzení ho môžete presúvať tam, kam práve potrebujete. Či už medzi miestnosťami, firmami, miestami, či mestami. Naši odborníci vám radi zodpovedajú všetky otázky a navrhnú optimálne riešenie pre váš plynulý pracovný proces a zefektívnenie výsledkov

Mám záujem o riešenie

Zostava:

All-in-one
videokonferenčný systém

LCD TV* – 55″

mobilný stojan*

* Obrázky LCD TV a mobilného stojana sú ilustračné.

Automatické smerovanie mikrofónu na hovoriaceho

Yamaha CS-700 disponuje 4 mikrofónmi, ktoré sa aktívne zameriavajú podľa toho, kto práve hovorí. Vďaka tejto funkcii budete mať istotu, že každého jedného účastníka videokonferencie bude počuť čisto a jasne.

Samozrejmosťou je eliminácia ozveny a pokročilý hlasový procesing zabezpečujúci hladkú a prirodzenú konverzáciu.

Širokouhlá 120° FULL HD kamera zachytí všetkých aj zblízka

V malých zasadačkách je dôležité, aby kamera zachytila všetkých v miestnosti bez ohľadu na to, kde sedia. Veľakrát sa stáva, že kvôli priestorovým obmedzeniam sedia účastníci videokonferencie priamo pri kamere.

Oproti štandardným kamerám s 80° uhlom snímania ponúka Yamaha CS-700 širokouhlú full HD kameru až so 120° uhlom, vďaka čomu takpovediac „nafúkne“ aj malú zasadačku a spraví z nej veľký meeting room pripravený na videokonferenciu.

Či už sedíte priamo pri kamere alebo oproti nej, Yamaha CS-700 zabezpečí, že na druhej strane Vás uvidia kvalitne a vo vysokom rozlíšení.

Sústava 4 kvalitných reproduktorov a pripojenie cez USB

Okrem štyroch mikrofónov má Yamaha CS-700 integrované aj 4 reproduktory, ktoré sa postarajú o zrozumiteľný prenos hovoreného slova. Výhodou je, že tieto reproduktory sú presne dimenzované na hlasový prejav, takže sa môžete spoľahnúť na maximálnu čistotu a zrozumiteľnosť.

Yamaha CS-700 je skutočne efektívne a užívateľske prívetivé all in one riešenie pre rýchle videokonferencie malých tímov. Jediné čo potrebujete je pripojiť sa prostredníctvom USB k zariadeniu a plnohodnotná full HD videokonferencia sa môže začať.

Realizovali sme:

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox