Videokonferenčné riešenia Neat

MediaTech prináša na Slovensko najnovšie videokonferenčné riešenia značky Neat.

Neat patrí k svetovým lídrom v oblasti profesionálnych videokonferenčných riešení a riešení pre kooperáciu na diaľku.

MediaTech je autorizovaným Pro Partnerom spoločnosti Neat na Slovensku. Radi odkonzultujeme a dodáme to správne riešenie aj pre Vás.

Sme hrdí, že sme sa stali autorizovaným Pro Partnerom spoločnosti Neat na Slovensku a môžeme navrhovať , dodávať a implementovať špičkové riešenia pre našich klientov.

Mám záujem o Neat

Hlavné benefity

integrácia microsoft teams a zoom


Integrovaný Microsoft Teams a Zoom

dokonale čistý zvuk a obraz


Krištáľovo čistý zvuk a obraz

jednoduché dotykové ovládanie


User-friendly ovládanie

moderný dizajn a prevedenie


Moderný dizajn 

Pre všetky veľkosti priestorov

Riešenie do malých a stredných zasadacích miestností

Pre menšie a stredné zasadacie miesetnosti do 10 ľudí je ideálnou voľbou all-in-one videokonferenčné zariadenie Neat Bar. Neat Bar je jednoduché, elegantné a kompaktné videokonferenčné zariadenie navrhnuté do malých zasadacích miestností. Neat Bar poskytuje špičkový zvuk a video rozhranie.

Neat Bar môžete namontovať nad alebo pod jednu alebo dve TV a je dodávaný spolu s Neat Pad – dotykovým panelom, ktorým pohodlne a jednoducho ovládate Vás videokonferenčný hovor.

Riešenie do veľkých zasadacích miestností

Neat Bar Pro v sebe spája množstvo technológií v jednoduchom elegantnom zariadení a je vhodný pre veľké zasadacie miestnosti do 30 ľudí. Neat Bar Pro je možné pripojiť až k 3 obrazovkám a je možné pripojiť k nemu externé mikrofóny.

Neat Bar Pro je ideálny najmä pre veľké konferenčné priestory. Obsahuje dve kamery s extrémnym rozlíšením a pokročilý senzor hĺbky obrazu, ktorý poskytuje až 16x priblíženie, takže budete môcť vidieť každého úplne z blízka, bez ohľadu na to, kde sa v miestnosti nachádza.

Dodávaný je spolu s dotykovým touch panelom Neat Pad.

Multifunkčné riešenie

Neat Board je kompletný balík pre zasadacie miestnosti, ktorý v sebe v spája dotykovú obrazovku a all-in-one videokonferenciu. Je to jednoduché a všestranné zariadenie s integrovanou platformou Zoom alebo Microsoft Teams.

So svojou pohlcujúcou 65-palcovou viacdotykovou obrazovkou, výkonným audio systémom a všestrannou širokouhlou kamerou vám Neat Board poskytuje zážitok zo spolupráce nad rámec video stretnutí a bezdrôtového zdieľania obsahu tým, že umožňuje anotácie a prácu na tabuli.

Neat Board je možé umiestniť na stenu alebo na pohyblivý stojan.

Jedinečné funkcie

Videokonferenčné riešenia Neat majú niekoľko jedinečých funkcií – jednou z nich je Neat Symmetry. Neat Symmetry zobrazí každého v zasadacej miestnosti rovnako zblízka, či už sedia, stoja alebo sa pohybujú. Neat Symmetry sa zameriava na hovoriacu osobu a na vyjadrenia ostatných, čo umožňuje vzdialeným účastníkom zapojiť sa do prirodzenejšej konverzácie.

Integrované platformy a možnosť pripojenia vlastného zariadenia

Neat navrhuje jednoduché a elegantné priekopnícke videkonferenčné zariadenia s integrovanou komunikačnou platformou Zoom a Microsoft Teams.

V prípade, že používate akúkoľvek inú komunikačnú platformu (napr. Webex), jednoducho cez USB kábel pripojíte svoj notebook a využívate všetký výhody profesionálneho zvuku a obrazu videokonferencie Neat.

Microsoft Teams
Zoom

Portfólio zariadení Neat

SME AUTORIZOVANÝM PARTNEROM NEAT

MediaTech je autorizovaným Pro Partnerom spoločnosti Neat na Slovensku. Radi odkonzultujeme, navrhneme a dodáme to správne videokonferenčné riešenie do Vašich priestorov. Kontakujte nás, naši špecialisti sú Vám k dispozícii.

Mám záujem o Neat

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox