Neat Bar Pro

All-in-one videokonferenčné zariadenie Neat Bar Pro v sebe spája najpokrokovejše technológie, ktoré sa ukrývajú v modernom, tenkom a elegantnom dizajne zariadenia.

Neat Bar Pro je vďaka jeho výkonným zvukovým a obrazovým funkciám ideálnym riešením pre stredné až veľké zasadacie miestnosti s 6-15 účastníkmi.

Obsahuje dve kamery s extrémne veľkým rozlíšením a pokročilý snímač hĺbky obrazu, ktorý poskytuje 16x priblíženie, takže budete môcť vidieť každého úplne z blízka bez ohľadu na to, kde sa v miestnosti nachádza.

MediaTech je jediným autorizovaným Pro Partnerom spoločnosti Neat na Slovensku a sme radi, že môžeme navrhovať, dodávať a implementovať špičkové videokonferenčné riešenia Neat pre našich klientov.

Mám záujem o Neat Bar Pro

Hlavné benefity


Možnosť pripojiť až 3 obrazovky


All-in-one videokonferencia


3 zabudované reproduktory


16 zabudovaných mikrofónov

Pokročilé funkcie na zlepšenie kvality zvuku a obrazu

Neat Bar Pro obsahuje ultrarýchle spracovanie obrazu, pri ktorom detekuje a zväčšuje obraz a má funkciu sledovania všetkých účastníkov zblízka. Vďaka konfigurácii kamier obsahuje teleobjektív a širokouhlý objektív so snímačom hĺbky obrazu prostredníctvom 16-násobného priblíženia. Okrem toho ponúka horizontálne uhlové pole 70° až 113° na zachytenie akéhokoľvek uhla priestoru.

Jedinečné technológie pre zrozumiteľný zvuk

Neat Bar Pro obsahuje mikrofónové pole pre jasnejšie zachytenie zvuku vo veľkých miestnostiach a tri širokopásmové reproduktory, ktoré produkujú vynikajúci stereofónny zvuk. Neat Audio obsahuje pokročilé spracovanie zvuku, ktoré zdokonaľuje snímanie hlasu človeka a filtruje rušivé zvuky z pozadia. Špeciálna funckia Neat Boundary vám zároveň umožňuje nastaviť šírku a hĺbku vášho zasadacieho priestoru, ktoré nechcete snímať. Takto sa vytvorí jedinečné prostredie pre vašu konferenciu.

Interaktívny dotykový panel

Neat Pad je súčasťou Neat Bar Pro a predstavuje jednoduchý a ľahko použiteľný dotykový ovládací panel, ktorý môžete použiť na ovládanie vašich stretnutí alebo ako rezervačný panel danej miestnosti. Umožňuje vám rýchlo začať schôdzky a zdieľať obrazovku jediným dotykom. K Neat Bar Pro je možné pripojiť ďalšie zariadenia Neat Pad a použiť ich ako viacero ovládačov.

Technológia rámovania ľudí
Neat Symmetry je jedinečná technológia samo-rámovania Neat. Symetria umožňuje, aby sa ľudia v miestnosti Neat zobrazili v ich vlastnom dynamickom videu. To zlepšuje zážitok z konferencie pre ostatných účastníkov stretnutia tým, že ľuďom v miestnosti Neat umožňuje, aby sa navzájom ľahšie videli

S ktorou platformou môžem použiť Neat Bar Pro?
Neat Bar Pro má v sebe integrované komunikačné plaformy Zoom aj Microsoft Teams.

Neat Bar Pro je taktiež možné použiť ako BYOD (Bring Your Own Device) a pripojiť svoj notebook cez USB a HDMI a použiť tak na konferenciu akúkoľvek komunikačnú aplikáciu, ktorú bežne používate.

Možnosti využitia

Rýchle nastavenie a inštalácia

Neat Bar Pro je možné umiestniť na stôl alebo namontovať na stenu. Všetko, čo k tomu potrebujete sa nachádza v krabici vrátane držiakov a káblov. Inštalácia a konfigurácia je preto jednoduchá a rýchla.

Neat Bar Pro je možné v prípade potreby zvukovo rozšíriť a pripojiť ho k externým mikrofónovým a reproduktorým systémom.

Možnosť pripojiť až 3 obrazovky

Neat Bar Pro podporuje pripojenie až 3 obrazoviek pri komunikačnej platforme Zoom a pripojenie 2 obrazoviek pri platforme Microsoft Teams.

Neat je svetovou jednotkou v rámci videokonferenčných riešení.

Technická špecifikácia Neat Bar Pro

Stiahnite si technickú špecifikáciu Neat Bar Pro

SME AUTORIZOVANÝM PARTNEROM NEAT

MediaTech je autorizovaným Pro Partnerom spoločnosti Neat na Slovensku. Radi odkonzultujeme, navrhneme a dodáme to správne videokonferenčné riešenie do Vašich priestorov. Kontakujte nás, naši špecialisti sú Vám k dispozícii.

Mám záujem o Neat Bar Pro

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox