neat-board-hlavny

Neat Board

MediaTech prináša na Slovensko najnovší videokonferenčný set Neat Board.

Neat je svetovým lídrom v oblasti profesionálnych videokonferenčných riešení a riešení pre kooperáciu na diaľku.

MediaTech je jediným autorizovaným Pro Partnerom spoločnosti Neat na Slovensku a sme radi, že môžeme navrhovať , dodávať a implementovať špičkové videokonferenčné riešenia Neat pre našich klientov.

Mám záujem o Neat Board

Hlavné benefity


Interaktívny displej


All-in-one videokonferencia


Integrované komunikačné platformy


Výborná cena 

Videokonferenčný set s interaktívnym displejom

Neat Board predstavuje kompletný videokonferenčný set pre zasadacie miestnosti či open space. Má v sebe integrované komunikačné platformy Zoom a Microsoft Teams, 65″ multi-dotykový displej, profesionálny zvukový systém a všestrannú širokouhlú kameru.

Navyše je možné zvoliť si spôsob jeho využitia – Neat Board môže byť pripevnený fixne na stenu alebo umiestnený na pohyblivom stojane s kolieskami.

Práve jeho využitie ako mobilný videokonferenčný set, ktorý je možné voľne presúvať medzi miestnosťami či v rámci priestoru je veľmi obľúbenou variantou.

Ovládanie Neat Board je naozaj jednoduché a intuitívne. Neat Board  reaguje na vašu prítomnosť a automaticky sa zobudí vo chvíli, keď vojdete do miestnosti. Jednoduchým spôsobom môžete bezdrôtovo zdieľať svoju obrazovku alebo začať online stretnutie. Veľká multi-touch obrazovka je ideálna na zapisovanie myšlienok, organizovanie poznámok a poskytovanie rýchlej vizuálnej spätnej väzby. K Neat Board je možné integrovať aj Neat Pad  – malý dotykový displej, ktorý môžete umiestniť na stôl a cez neho ovládať vaše online stretnutia alebo ho môžete použiť ako rezervačný panel pred vstupom do miestnosti.

Pokročilé funckie

Neat Board obsahuje pokročilé funkcie spracovania zvuku, ktoré zlepšujú snímanie ľudského hlasu a odstraňujú rušivé zvuky z okolia. Patria sem napríklad statické ruchy pozadia ako ventilátor alebo klimatizácia či písanie na klávesnici. Neat Board taktiež eliminuje akékoľvek ruchy z rozhovorov v pozadí.

Funkcia Neat Symetry umožňuje vzdialeným používateľom vidieť každého v zasadacej miestnosti rovnako z blízka na ich obrazovke. Neat Symetry taktiež inštinktívne rámuje a sleduje každého účastníka v miestnosti, čo znamená, že ľudia sa môžu pohybovať po miestnosti pre ich väčší komfort.

Neat Board prichádza s množstvom jedinečných funkcií ako aj napríklad Neat Sense, ktorý vám pomáha kontrolovať a monitorovať kvalitu vzduchu alebo vlhkosť vzduchu alebo dokáže zrátať prítomných ľudí v zasadacej miestnosti.

Neat Board je aktuálne svetovou jednotkou v rámci all-in-one videokonferencií s integrovaným interaktívnym displejom za najlepšiu cenu na trhu.

špecifikácia Neat Board v číslach

Možnosti využitia

Technická špecifikácia Neat Board

Stiahnite si technickú špecifikáciu Neat Board

SME AUTORIZOVANÝM PARTNEROM NEAT

MediaTech je autorizovaným Pro Partnerom spoločnosti Neat na Slovensku. Radi odkonzultujeme, navrhneme a dodáme to správne videokonferenčné riešenie do Vašich priestorov. Kontakujte nás, naši špecialisti sú Vám k dispozícii.

Mám záujem o Neat Board

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox