Neat Center

Neat Center je doplnkové zariadeine k videokonferenčným riešeniam Neat, ktoré rozširuje možnosti zariadení Neat  a umožňuje účastníkom schôdze na diaľku vychutnať si vylepšený kontext a zapojenie pre inkluzívnejší zážitok z online stretnutí.
Neat Center poskytuje účastníkom videokonferencie, ktorí sú na druhej strane online hovoru, lepší zvukový a vizuálny zážitok.

Neat Center je výborným doplnkom k videokonferenčným riešeniam Neat, keď sa ľudia v miestnosti nachádzajú ďalej od hlavnej videokonferenčnej jednotky alebo sú otočení dovnútra a o niečom medzi sebou diskutujú.

Mám záujem o Neat Center

Hlavné benefity


360° pohľad na účastníkov


3x kamery


Individuálne rámovanie účastníkov


16 zabudovaných mikrofónov


PoE napájanie

Široký záber a výborný zvuk

Neat Center obsahuje 3 kamery a vzdialeným účastníkom poskytuje 360° vizuálny zážitok zo stretnutia, keď sa ľudia v miestnosti rozprávajú medzi sebou a sú otočení preč od primárneho video zariadenia.

Flexibilné umiestnenie
Neat Center môže byť umiestnený na stôl alebo zavesený zhora – podľa toho, čo najlepšie vyhovuje vašej zasadacej miestnosti. 360-stupňová audiovizuálna technológia Neat Center dynamicky kalibruje okolie a vyhľadáva ľudí v miestnosti, čím poskytuje ľuďom na vzdialenom konci optimálny zvuk a zážitok zo stretnutia.

Jasný a zrozumiteľný zvuk
Neat Center obsahu všesmerové 16x mikrofónové pole pre optimálne snímanie zvuku v celej miestnosti.

Jednoduché nastavenie
Zachovajte jednoduché nastavenie iba s jednou zásuvnou sieťou a napájacím káblom, čo umožňuje Neat Center spolupracovať s vaším hlavnám Neat zariadením (napr. Near Bar alebo Neat Board) a rozšíriť audiovizuálny zážitok vzdialených účastníkov.

3

kamery

360°

3x širokouhlá kamera

16 mikrofónov

Individuálne rámovanie

PoE

napájanie

párovanie cez sieť

LED

indikátor stavu

senzor orientácie

Možnosti využitia

Technická špecifikácia Neat Center

Stiahnite si technickú špecifikáciu Neat Center

SME AUTORIZOVANÝM PARTNEROM NEAT

MediaTech je autorizovaným Pro Partnerom spoločnosti Neat na Slovensku. Radi odkonzultujeme, navrhneme a dodáme to správne videokonferenčné riešenie do Vašich priestorov. Kontakujte nás, naši špecialisti sú Vám k dispozícii.

Mám záujem o Neat Center

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox