Nové konferenčné zariadenie Yamaha YVC-200

Japonská značka Yamaha, špičkový výrobca audio a video riešení, zaradil do svojho portfólia ďalšiu novinku, a to prenosné konferenčné zariadenie YVC-200.

Konferenčný systém Yamaha YVC-200 ponúka najvyšší level flexibility, pokročilej technológie a nadčasového dizajnu. Kompaktné zariadenie nie je väčšie ako vaša dlaň, a tak si ho môžete zobrať so sebou kdekoľvek a kedykoľvek.

Model YVC-200 rozširuje portfólio Yamaha UC o osobnéprenosné konferenčné zariadenie s intuitívnym ovládaním a poskytuje komfortnú audio konferenciu bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Zariadenie sa jednoducho pripojí k inteligentnému telefónu, tabletu alebo počítaču a môže sa začať neformálne stretnutie na prediskutovanie vašich myšlienok s pocitom, že sa rozprávate „face to face“.

Zariadenie má integrované popredné technológie spracovania zvuku, vrátane adaptívneho rušenia ozveny a detekciu ľudského hlasu a tak sa jednotka smeruje na človeka, ktorý práve hovorí a nie na okolitý šum. Takisto sú zabudované inteligentné mikrofóny, ktoré poskytujú rozhovor bez zvukových výpadkov, aj keď viacerí ľudia hovoria naraz. Výkonné zabudované reproduktory poskytujú tak kvalitný zvuk, že máte pocit, ako keby všetci zúčastnení boli v jednej miestnosti.

Zaujal vás
tento článok?

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

WordPress Lightbox