yamaha_head_1

Nový digitálny mixážny pult Yamaha DM3

Privítajte nový kompaktný digitálny mixážny pult YAMAHA DM3.

Slovo kompaktný sa často spája s obmedzeniami a vo svete zvuku často znamená kompromisy vo funkčnosti, konektivite alebo kvalite zvuku. Až doteraz bol výber kompaktnej konzoly záležitosťou toho, čo ste ochotný obetovať. Nová séria mixážnych pultov DM3 búra tento stereotyp a ponúka vynikajúcu kvalitu zvuku, rýchle a jednoduché nastavenie a ovládanie na profesionálnej úrovni na živých koncertoch, akciách, ale aj v domácich nahrávacích a produkčných štúdiách.

Yamaha DM3 prináša flexibilitu, aby ste s kompaktnou digitálnou konzolou mohli robiť viac, ako ste si kedy predstavovali.

Hlavné benefity

fader_1


Motorické fadery

recording_1


Možnosť nahrávania multitracku do PC 

touch-screen_1


Veľká dotyková obrazovka

usb_1


USB: 18 vstupov a 18 výstupov

yamaha_obr_2

YAMAHA DM3 v 2 prevedeniach

Mixážny pult YAMAHA DM3 je dostupný v 2 modeloch. Model DM3, ktorý je plne kompatibilný s technológiou Dante, čo umožňuje rýchlejšie a jednoduchšie nastavenie s viacerými zariadeniami a DM3 Standard bez Dante. Oba mixážne pulty sú vybavené viacjazyčným používateľským rozhraním, ktoré je možné nakonfigurovať tak, aby bola prevádzka pre používateľov jednoduchá a bezproblémová.

DM3 Standard je už dostupný a DM3 s Dante bude dostupný v septembri 2023.

Jednoduché ovládanie a pokročilé funkcie

Snáď najvýznamnejšou výhodou digitálnej konzoly je jednoduchosť ovládania, kompaktnosť a dostupnosť pokročilých funkcií.

Špičková prenosná séria mixpultov DM3 ponúka kvalitu zvuku až 96 kHz, výkonné funkcie, kompaktné rozmery 320 x 140 x 455 mm a hmotnosť 6,5 kg. Toto predstavuje kombináciu, ktorej sa žiadny iný mixážny pult v tejto veľkosti nevyrovná. Séria mixpultov DM3 obsahuje identické mixážne pulty DM3 a DM3 Standard s rozdielom pripojenia Dante. Mixažné pulty obsahujú 16 mono vstupov, jeden stereo a dva FX Return vstupné mixážne kanály, 6 mixážnych kanálov Mix Send, dva FX Send, jeden stereo a dva maticové výstupné mixážne kanály.

Efekty na zlepšenie vašej tvorivosti

Mixpulty DM3 sú vybavené dvoma vysokokvalitnými multiefektovými procesormi, ktoré zabezpečujú 18 rôznych druhov efektov vrátane REV HD a REV R3 – prvý svojho druhu v mixážnych pultoch Yamaha – ponúka zvukovým majstrom slobodu a odráža ich vlastné hudobné cítenie

DM3-presnost-kontroly-urovni
yamaha-kolaz
DM3-zapojenie-mixpultu-na-koncerte

Ideálne riešenie pre použitie v rôznych aplikáciách

YAMAHA DM3 ponúka vynikajúci zvuk, nízku latenciu a dva vysoko kvalitné procesory s 18 typmi efektov. Užívateľské rozhranie DM3 je sústredené okolo veľkej 9″ obrazovky s dotykovým ovládaním. Malé, ale premyslené funkcie ako napríklad možnosť výberu z niekoľkých jazykov pre názvy kanálov (pomocou aplikácií DM3 Editor alebo DM3 StageMix) zobrazených na užívateľom zvolenom svetlom alebo tmavom pozadí, uľahčujú používanie YAMAHA DM3 v akomkoľvek priestore a svetelných podmienkach.

Napriek svojim kompaktným rozmerom umožňuje mixážny pult DM3 používateľom spraviť viac, pretože je vhodný pre mnoho rôznych aplikácií. Yamaha DM3 je vhodný pre širokú škálu aplikácií od jednoduchých prezentácií a konferencií až po živé kapely a akcie s viacerými účinkujúcimi. DM3 je tiež ideálny ako submixér pre hlavný pult kompatibilný s Dante. Mixážny pult DM3 je tiež mimoriadne prenosný nástroj pre hudobnú produkciu s plnou výbavou, ktorý vďaka dodávanému 18in/18out USB audio rozhraniu a funkcii DAW Remote pokrýva všetky potreby pre nahrávanie a editáciu.

Podporované je viacstopové nahrávanie cez USB do hostiteľského počítača. Jednoduché nahrávanie dvoch stôp je možné aj pomocou USB kľúča a samostatného konektora USB na prednom paneli. DM3 s podporou Dante pridáva ďalšiu možnosť viacstopového nahrávania pomocou virtuálnej zvukovej karty Dante. Vďaka funkcii DAW Remote sa dá z konzoly ovládať celý rad DAW zariadení. Nahrávky je potom možné upravovať pomocou súčasne dodávaného softvéru Cubase AI alebo DAW podľa vlastného výberu.

Séria mixážnych pultov DM3 je doplnená o ďalšie výkonové softvérové aplikácie, vďaka ktorým sú ešte flexibilnejšie. Patrí medzi ne DM3 editor, samostatná aplikácia pre Windows a Mac. Aplikácia MonitorMix pre zariadenia so systémom iOS a Android dáva kontrolu nad mixom monitorov každému interpretovi.

Nové mixážne pulty YAMAHA DM3 sú malé, výkonné a bez kompromisov.

MediaTech je dlhoročným špecialistom na produkty YAMAHA. Najnovší digitálny mixážny pult DM3 v oboch variantách si môžete objednať priamo cez náš portál www.zvuk.sk alebo nás kontaktujte priamo na mediatech@mediatech.sk. Naši špecialist sú vám k dispozícii.

Video o YAMAHA DM3

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox