Meyer Sound Panther na Jazz Festivale

Nový PANTHER od Meyer Sound debutoval na Jazz Festivale v Montreux 2022

Milovníci hudby sa stretli na brehu Ženevského jazera na Montreux Jazz Festival, ktorý sa toto leto vrátil ako ikonická hudobná udalosť s nabitým programom. Meyer Sound sa tiež vrátil do Montreux v plnej sile už 36. rok ako strategický partner a oficiálny poskytovateľ zvuku, pričom festival podporil takmer 300 reproduktormi rozmiestnenými v 12 priestoroch.

Chcem vedieť viac

Počas 10 dňového festivalu sa odohralo 350 koncertov s celkovou návštevnosťou 250 000 ľudí.

Náš partner Meyer Sound, oficiálny poskytovateľ audia celého festivalu, debutoval na Jazz Festivale aj ich najnovší produkt: Line Array reproduktor PANTHER.

PANTHER si rýchlo vyslúžil pochvalu od prestížnych zvukových inžinierov.

PANTHER je najľahším reproduktorom na svete vo svojej kategórii vážiaci iba 68 kg pri úrovni výkonu viac ako150 dB. PANTHER svojimi vlastnosťami prekonáva všetku konkurenciu, nastavuje nový svetový štandard a stáva sa novou vlajkovou loďou.

MediaTech Meyer Sound Panther
panther_kolaz_nova MediaTech Meyer Sound
MediaTech Meyer Sound montreal_international_jazz_festival_2022_2

Nižšia hmotnosť reproduktoru PANTHER znamená nižšie náklady na manipuláciu, nižšie emisie počas prepravy a nižšie náklady na celkovú prepravu.

Nakoľko je hmotnosť nového reproduktoru PANTHER výrazne nižšia, môže byť zavesených viac reproduktorov na jeden motor a jeden nosník môže byť zdieľaný s rozsiahlym zariadením pre video a svetelnú produkciu.

PANTHER predstavuje reproduktor, ktorý definuje line array pre nadchádzajúce roky.

PANTHER má potenciál zmeniť cestu, ktorou sa zvukový priemysel uberá.

„Neuveriteľne úžasný systém! Počul som na nich všetko, vrátane všetkých EQ uložených na kanáloch konzoly z môjho posledného koncertu. Spredu dozadu, zhora nadol a zľava doprava, znelo to všade rovnako“

Bob Coke, zvukový inžinier, ktorý mixoval Jeffa Becka so špeciálnym hosťom Johnnym Deppom

„Najviac ma na prvý pohľad zaujali „festival friendly“ rozmery a váha reproduktorov. PANTHER je skvelým príkladom toho, ako v dnešnej dobe technologicvky maximalizovať a súčasne optimalizovať hlavný PA systém.“

Marco Güntensperger, manažér produkcie festivalu

MediaTech je exkluzívnym partnerom a distribútorom produktov Meyer Sound. Kontaktujte nás pre viac informácií na mediatech@mediatech.sk alebo vypíšte krátky formulár nižšie. Budeme vás spätne kontaktovať.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox