Pokročilý USB mikrofón SSL Connex

Profesionálna technológia v každodennom živote

S 50 ročnými skúsenosťami, ktoré definujú popredných svetových hudobných umelcov, filmového a televízneho obsahu predstavuje Solid State Logic SSL Connex, vysokokvalitný prenosný USB mikrofón na konferencie, vytváranie obsahu a nahrávanie hudby.

SSL Connex je plný užitočných funkcií navrhnutý tak, aby zlepšil Váš digitálny život na cestách s niektorými technológiami, na ktoré sa profesionáli spoliehajú už desaťročia.

ssl connex profesionáálne technologie pre každý deň

Úžasný zvuk so štyrmi používateľskými režimami

SSL Connex zlepšuje kvalitu zvuku, či už ste prítomný v skupinovom konferenčnom hovore, chatujete s priateľmi v kaviarni alebo nahrávate vokály a nástroje. Vďaka pokročilému mikrofónu so špeciálne definovanými používateľskými režimami SSl Connex zaisťuje, že budete znieť skvele v akomkoľvek prostredí. Všetky štyri režimy obsahujú pokročilé nastavenie nahrávania. To Vám umožní prístup ku každému zo štyroch individuálnych mikrofónov na účely snímania pohlcujúcich a priestorových nahrávok.

ssl connex pre jednotlivcov
sll connex pre skupiny
ssl connex pre spev
ssl connex hudobný mód

Pokročilý USB mikrofón

Navrhnuté s použitím prémiových komponentov v elegantnom prenosnom tele. Vysokokvalitný mikrofón SSL Connex znie úžasne, či už ste účastníkom dôležitého konferenčného hovoru alebo sa venujete svojmu najnovšiemu živému vysielaniu.

SSL Connex je vybavený sofistikovaným digitálnym spracovaním signálov (DSP) v štúdiovej kvalite, ktoré využíva kombináciu presláveného SSL EQ a algoritmov spracovania zvuku. Inteligentná dynamická redukcia šumu funguje v harmónií s quad mikrofónom a DSP, aby ste si mohli byť istý, že vás bude počuť aj v tom najrušnejšom prostredí. SSL Connex ponúka priestorové nahrávanie pomocou pokročilého immersive režimu.

ssl connex usb mikrofón

Domov, práca a kreativita

ssl connex jednotlivec

Solo Mode

Optimalizované pre jeden zdroj zvuku z prednej strany. Connex je optimalizovaný pre reč prichádzajúcu z prednej časti, pričom filtruje zvuk prichádzajúci zo zadnej strany a taktiež bočných strán.

Group Mode

Dizajnovaný pre viacsmerový zdroj zvuku napr. okolie okrúhleho konferenčného stola, prípadne pri živom vysielaní s viacerými účastníkmi. SSL Connex v režime Group Mode využíva inteligentný automatický mixážny pult, ktorý zabezpečuje, že všetkých účastníkov je počuť zrozumiteľne bez okolitého hluku.

Vocal Mode

SSL Connex vo vokálnom režime je možné použiť pri rôznych speváckych vystúpeniach. Vocal Mode je navrhnutý tak aby snímal zvuk z prednej časti mikrofónnu ale s vyššími úrovňami hlasitosti. Rovnako ako v režime Solo filtruje zvuk prichádzajúci z bočných strán a rovnako aj zadnej strany.

Music Mode

Určený pre hudobníkov. Umožňuje snímanie celej skupiny hudobníkov. SSL Connex inteligentne mení citlivosť mikrofónov, aby sa znížila hladina šumu a nežiaduci hluk z pozadia v zázname alebo v priamom prenose.

Immersive mode

Všetky štyri režimy umožňujú rozšírené imerzívne nastavenie, ktoré vás nechá pracovať so signálom zo všetkých štyroch mikrofónov samostatne za účelom vytvorenia dokonalej priestorovej nahrávky.

Kľúčové vlastnosti SSL CONNEX:

 • Pokročilý USB mikrofón so štyrmi vysokokvalitnými mikrofónmi určený pre konferencie, vytváranie rôzneho obsahu a nahrávanie
 • Optimalizovaná štúdiová kvalita pomocou SSL EQ a dynamických algoritmov, ktoré su prevzaté z profesionálnych štúdiových a vysielacích mixážnych pultov
 • Štyri prednastavené používateľské módy
 • Automatický inteligentný mixážny pult
 • Dotykové, citlivé ovládacie prvky na nastavenie úrovne slúchadiel a stlmenia mikrofónu
 • USB napájanie
 • Kompatibilné s Windows a MacOS
 • Funguje s notebookom alebo tabletom

Zistite viac o SSL CONNEX

SSL CONNEX: prehľad a ako začať

SSL CONNEX: funkcie do hĺbky

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

  Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

  WordPress Lightbox