VENTUM-S - Predstavujeme unikátne javiskové technológie

Spoločnosť VENTUM-S je na nemeckom trhu už 20 rokov dodávateľom jedinečných hliníkových systémov pre divadlá. MediaTech v súčasnosti prináša ich inovatívne know-how na slovenskú scénu. Na workshope v priestoroch novej budovy SND sme vám v spolupráci s VENTUM-S predstavili široké možnosti najnovších javiskových technológií. Pozrite si krátky zostrih:

 

Skladací hliníkový systém je cenovo dostupné a univerzálne riešenie pre stavbu kulís. Modularita a jednoduchá manipulácia, to sú len niektoré z jeho hlavných predností. Systém je možné podľa špecifických požiadaviek jednotlivých predstavení dopĺňať o nové časti alebo medzi sebou navzájom kombinovať. Šikovné skladanie konštrukcie zaručí úsporu prepravného a skladového miesta. Pozrite si vzorové video zloženia tejto ľahkej konštrukcie v priebehu 10-tich minút.

MediaTech VENTUM-S hliníkový systém pre stavbu kulís
MediaTech VENTUM-S modulárny hliníkový systém

Chcete vedieť kam smeruje budúcnosť stavby a pohybu divadelných kulís? Odpoveďou je novinka v repertoári spoločnosti VENTUM-S, motorický systémový vozík Mecanum. Toto inovatívne zariadenie je programovateľné a diaľkovo ovládateľné. S možnosťou pohybu jeho koliesok do všetkých strán, nosnosťou až 1000 kg a variabilitou doplnenia o hliníkové stavebné časti poľahky zatieni tradičné javiskové točne.

Zaujal vás
tento článok?

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

WordPress Lightbox