fbpx

Aktuality

Predstavujeme unikátne javiskové technológie

 

Spoločnosť VENTUM-S je na nemeckom trhu už 20 rokov dodávateľom jedinečných hliníkových systémov pre divadlá. MediaTech v súčasnosti prináša ich inovatívne know-how na slovenskú scénu. Na workshope v priestoroch novej budovy SND sme vám v spolupráci s VENTUM-S predstavili široké možnosti najnovších javiskových technológií. Pozrite si krátky zostrih:

Skladací hliníkový systém je cenovo dostupné a univerzálne riešenie pre stavbu kulís. Modularita a jednoduchá manipulácia, to sú len niektoré z jeho hlavných predností. Systém je možné podľa špecifických požiadaviek jednotlivých predstavení dopĺňať o nové časti alebo medzi sebou navzájom kombinovať. Šikovné skladanie konštrukcie zaručí úsporu prepravného a skladového miesta. Pozrite si vzorové video zloženia tejto ľahkej konštrukcie v priebehu 10-tich minút.

MediaTech VENTUM-S hliníkový systém pre stavbu kulís
MediaTech VENTUM-S modulárny hliníkový systém

Chcete vedieť kam smeruje budúcnosť stavby a pohybu divadelných kulís? Odpoveďou je novinka v repertoári spoločnosti VENTUM-S, motorický systémový vozík Mecanum. Toto inovatívne zariadenie je programovateľné a diaľkovo ovládateľné. S možnosťou pohybu jeho koliesok do všetkých strán, nosnosťou až 1000 kg a variabilitou doplnenia o hliníkové stavebné časti poľahky zatieni tradičné javiskové točne.

MediaTech VENTUM-S javisková točňa
MediaTech VENTUM-S javisková točňa

Zaujali vás flexibilné a univerzálne kombinovateľné systémy na stavbu kulís a chceli by ste sa dozvedieť viac? Kontaktujte nášho špecialistu.

Zdielanie článku:
odborná konzultácia
odborná konzultácia Odborná konzultácia