Najnovšia séria digitálnych mixážnych pultov Yamaha DM7

MediaTech v spolupráci so spoločnosťou YAMAHA zorganizoval exkluzívnu prezentáciu najnovšej série digitálnych mixážnych pultov YAMAHA DM7, ktoré boli naživo predstavené nedávno na výstave InfoComm v USA.

Počas 2-dňovej prezenácie sme spolu zo zástupcom spoločnosti YAMAHA mali príležitosť prezentovať túto absolútnu novinku zo sveta audia naživo pre našich klientov a milovníkov kvalitného zvuku a technológií.

Nová séria DM7 posúva úroveň kompaktných digitálnych mixážnych pultov na úplne novú svetovú úroveň.

Inovatívne funkcie a bezkonkurenčná kvalita

Nová séria profesionálnych digitálnych mixážnych pultov DM7 je vyvrcholením dekád skúseností vývoja spoločnosti Yamaha. Séria DM7 berie tie najlepšie prvky predchádzajúcich digitálnych mixážnych systémov a kombinuje ich s inovatívnymi novými funkciami v kompaktnom, výkonnom, ergonomickom, flexibilnom a rozšíriteľnom balení.

Séria DM7, ktorá obsahuje dve konzoly (DM7 a DM7 Compact), kontrolnú rozširujúcu jednotku a dodatočné programové balíčky je navrhnutá s cieľom zabezpečiť výnimočné výsledky  pre živú hudbu, eventy, divadlo, broadcast a mixovanie.

Séria DM7 je inovatívna zostava digitálnych mixážnych pultov, ktorá nielenže zaručuje bezkonkurenčnú kvalitu zvuku, ale je tiež vysoko škálovateľná a dostatočne flexibilná na prispôsobenie sa v rôznych aplikáciách.

Pozrite si krátky zostrih z prezentácie série YAMAHA DM7

Základný prehľad

Rozšíriteľný, all-in-one digitálny mixážny pult s veľkou škálou vstupov a výstupov je dodávaný v dvoch verziách DM7 a DM7 Kompakt. DM7 ponúka vstavaných 32 vstupov, 16 vstavaných analógových výstupov s kapacitou spracovania až 120 vstupov pri použití externých kariet a stagebox. DM7 má rozmery 793 mm x 564 mm.  DM7 Kompakt má 16 vstavaných vstupov, 16 vstavaných výstupov s rozšírením spracovania až 72 vstupných kanálov. Obidva modely poskytujú pomocou Dante až 144 vstupov pri vzorkovacej frekvencií 96 kHz. Yamaha DM7 má 28 motorických faderov pričom Yamaha DM7 kompakt 16. Oba mixážne pulty sú kompatibilné so sériou stageboxov Yamaha R.

Oba mixážne pulty v sérií DM7 môžu byť rozšíriteľne o prídavný kontrolný modul, ktorý umožní väčšiu kontrolu a uplatní sa hlavne v divadlách alebo vysielacích réžiách.

Yamaha DM7

Stiahnite si prezentačný materiál YAMAHA DM7

Kvalita zvuku

Východiskový bod vývoja bol zabezpečiť transparentný a nezafarbený zvuk. DM7 séria ponúka niekoľko kľúčových vlastností –„channel strip“ ponúka 4 variácie EQ kanála z RIVAGE PM série, kompletne nový FET Limiter a Bridge kompresor. Na objednávku je možné ekvalizér a dynamickú sekciu pozmeniť.

V pultoch série DM7 sa nachádza systém automatického mixovania Dugan. Dugan je schopný automaticky spracovať a mixovať až 64 vstupných kanálov. V mixážnych pultoch je vstavaná séria pluginov Virtual Circuitry Modeling, ktorá zahrňa pluginy ako ekvalizér Portorico 5033 alebo kompresor/limiter 5043, podľa návrhu Ruperta Neva.  Taktiež medzi pluginmi je možné nájsť dynamický filter šumu a dynamický ekvalizér.

Použitie

DM7 séria predstavuje nový užívateľský vzhľad, ktorý je jednoduchší a efektívny vďaka výnimočnému, intuitívnemu používaniu pri zachovaní ergonómie mixážnych pultov Yamaha. Dve veľké 12.1 palcové (31 cm) multi-dotykové obrazovky (jedna na DM7 Kompakt) kombinujú intuitívne, multi-dotykové používanie s precíznou prevádzkou, využitím fyzických ovládačov obrazovky a overenej funkcie enkodérov  „dotkni a otoč“. Nový, pokročilý displej zobrazuje podrobné informácie jednotlivých kanálov umožňujúc rýchly prístup k parametrom konfigurovaných pre ovládanie.

SME AUTORIZOVANÝM PARTNEROM YAMAHA

MediaTech je dlhoročným autorizovaným partnerom spoločnosti Yamaha na Slovensku. Radi odkonzultujeme, navrhneme a dodáme to správne riešenie aj pre Vás. Kontakujte nás, naši špecialisti sú Vám k dispozícii.

Mám záujem o Yamaha DM7

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox