Profesionálna videokonferenčná kamera

Profesionálna videokonferenčná Full HD kamera Atlona AT-HDVS-CAM s diaľkovým ovládaním a 10x  optickým ZOOMo-om, ktorá je vhodná pre videokonferenčné aplikácie a dištančnú výučbu v triedach a aulách.

Táto profesionálna PTZ kamera je navrhnutá špeciálne pre použitie pri firemných videokonferenciách a iných aplikáciách ako je vzdelávanie na diaľku alebo zachytávanie školení, prednášok a seminárov.

Mám záujem o riešenie

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

motoricka-kamera


Motorická Full HD kamera

opticky-zoom


10-násobný optický zoom

zaostrovanie


Automatické zaostrovanie

VYSOKÁ KVALITA OBRAZU A PRESNÉ AUTOMATICKÉ ZAOSTROVANIE

Kamera AT-HDVS-CAM poskytuje vysoký výkon v profesionálnej kvalite obrazu s rozlíšením videa až 1080p @ 30 Hz, ako aj rýchle a presné automatické zaostrovanie a rýchly, ale tichý mechanizmus otáčania a nakláňania. K dispozícii je tiež streaming H.264 alebo H.265 cez IP s podporou protokolov RTMP a RTSP.

Táto kamera PTZ je ideálna pre širokú škálu malých až stredne veľkých konferenčných priestorov, zasadaiček, tried a školiacich miestností. AT-HDVS-CAM je k dispozícii v čiernej alebo bielej farbe.

PREDNASTAVITEĽNÝ SETUP KAMERY

Kamera AT-HDVS-CAM disponuje možnosťou vopred prednastaviť si rôzne setupy, čo je výborným prínosom a šetrí to veľa času. Predstave si, že si vopred prednastavíte set-up kamery pre rôzne situácie v zasadačke – keď v nej sedíte sám, keď sedíte za stolom dvaja alebo keď je zasadačka plná ľudí. Setupy viete jednoducho a rýchlo prepínať počas videokonferencie.

Kameru Atlonu dodávame na dotaz aj vo variantách:

  • AT-HDVS-CAM-HDBT s HDBaseT výstupom
  • AT-HDVS-CAM-HDMI s HDMI výstupom a rozhraním USB 2.0

Ak profesionálne a spoľahlivé riešenia – tak MediaTech Cetral Europe 

Spoločnosť MediaTech Central Europe  je tu pre vás pre návrh optimálneho riešenia. Obráťte sa preto na nás s dôverou. Naši odborníci sú vám plne k dispozícii.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox
    Phone