Bratislavská reštaurácia a vináreň, Wine Bar & Tapas by Parcafe

Ocitnúť sa naraz v Austrálii, v Čile, vo Francúzsku, či na Novom Zélande, je síce nemožné, no atmosféru týchto a mnohých ďalších kútov sveta, môžete zažiť aj bez precestovania tisícov kilometrov. Bratislavská reštaurácia a vináreň Wine&Tapas totiž ponúka vína z celého sveta na jednom mieste. Chuťové poháriky medzi jednotlivými druhmi vína si návštevníci môžu zneutralizovať typickými španielskymi jednohubkami – tapas.

ozvučenie priestorov wine & tapas

Ku kvalitnému vínu, dobrému jedlu a partii priateľov, chýba už len typická španielska hudba. Tú si milovníci vína môžu užiť vďaka MediaTech, ktorý zabezpečil ozvučenie všetkých vnútorných i vonkajších priestorov. Zvukový systém je rozdelený do troch zón, a tak umožňuje samostatné nastavenia zvuku v každom z priestorov – v bare, reštaurácii a terase. V jednej chvíli tak v reštaurácii môžu hrať zmyselné flamenco tóny a v bare energická cha – cha. Digitálny zvukový procesor umožňuje veľmi precízne nastavenie, ktorého ovládanie je veľmi jednoduché a bez problémov ho zvládne obsluhovať naozaj každý. Nastavenia sa dokonca dajú ovládať aj cez mobilnú aplikáciu.

Na ozvučenie priestorov boli využité nasledovné zariadenia:

  • digitálny zvukový procesor YAMAHA MTX3
  • 8-kanálový výkonný zosilňovač YAMAHA XMV 8140
  • ovládacie panely YAMAHA DCP1V4S
  • 10 reproduktorov WORK Neo 5
  • 2 reproduktory WORK WSA 10 SUB
riešenie ozvučenia wine tapas

Použité technológie

Zaujal vás
tento projekt?

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

WordPress Lightbox