Digital Assembly 2016

28. až 29. septembra realizoval MediaTech kompletné technické zabezpečenie najväčšej európskej konferencie k jednotnému digitálnemu trhu Digital Assembly 2016. Tú v rámci predsedníctva Slovenskej republiky v Rade EÚ organizoval Úrad podpredsedu vlády pre investície a informatizáciu v spolupráci s Európskou komisiou.

Konferencia prebiehala v v Novej budove Slovenského národného divadla a v priľahlých kongresových priestoroch hotela Sheraton v Bratislave.

Cieľom konferencie Digital Assembly 2016 je prezentácia a diskusia hlavných tém, rozvojových stratégií, regulačného rámca a implementačných opatrení v rámci politiky digitálnej spoločnosti.

digital assembly banner

Zaujal vás
tento projekt?

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

WordPress Lightbox