Ozvučenie Divadla vo veži, Bratislava

V jednom z najkrajších bratislavských domov na ulici Fraňa Kráľa, ktorý je kultúrnou pamiatkou, má svoj niekdajší staromládenecký podkrovný byt herec Maroš Kramár. Jeho obývačka, ktorej súčasťou je aj dvanásť metrov vysoká veža, ožila aj vďaka šikovným zvukovým inštaláciám odborníkov z MediaTechu, ktorí pred pár dňami úspešne nainštalovali ozvučovací aparát v divadle.

Aj keď bytové divadlo nie je vo svete novinkou, nápad privátnych divadelných večierkov u Maroša Kramára je vzrušujúco atraktívny. Veď si len predstavte uzavretú spoločnosť, sedíte so svojimi priateľmi, alebo kolegami v unikátnom komornom priestore, hodinu pred predstavením ochutnávate v pohodlí štýlovej obývačky vyberané vína a neformálne debatujete s umelcami, ktorí vás s úderom devätnástej hodiny odrazu vtiahnu do tajomného príbehu divadelnej hry “Tajomné variácie”. Hovorí sa tomu dokonalý zážitok. O kvalitnú reprodukciu zvuku sa postaral MediaTech, ktorý má dlhoročné skúsenosti s inštaláciami ozvučenia na rôznych divadelných scénach po celom Slovensku. Komorné divadelné večierky v Divadle vo veži dokážu naraz potešiť asi tridsať divákov.

Myslím, že takýto zážitok je luxusným darčekom a v predvianočnom čase môže potešiť napríklad kolektívy firiem prípadne ich klientov. Vďaka patrí odborníkom z MediaTechu, ktorí na základe nášho zadania pohotovo pripravili projekt ozvučenia a mixážneho pultu a postarali sa tiež aj o urýchlenú inštaláciu aparátu.” vysvetľuje Maroš Kramár.

WordPress Lightbox
Phone