Divadlo vo veži, Bratislava

V jednom z najkrajších bratislavských domov na ulici Fraňa Kráľa, ktorý je kultúrnou pamiatkou, má svoj niekdajší staromládenecký podkrovný byt herec Maroš Kramár. Jeho obývačka, ktorej súčasťou je aj dvanásť metrov vysoká veža, ožila aj vďaka šikovným zvukovým inštaláciám odborníkov z MediaTechu, ktorí pred pár dňami úspešne nainštalovali ozvučovací aparát v divadle.

Divadlo vo veži so svojím projektom bytového divadla uvádza hru francúzskeho spisovateľa É. Schmitta – “Tajomné variácie”. Aj keď bytové divadlo nie je vo svete novinkou, nápad privátnych divadelných večierkov u Maroša Kramára je vzrušujúco atraktívny. Veď si len predstavte uzavretú spoločnosť, sedíte so svojimi priateľmi, alebo kolegami v unikátnom komornom priestore, hodinu pred predstavením ochutnávate v pohodlí štýlovej obývačky vyberané vína a neformálne debatujete s umelcami, ktorí vás s úderom devätnástej hodiny odrazu vtiahnu do tajomného príbehu divadelnej hry “Tajomné variácie”. Hovorí sa tomu dokonalý zážitok. O kvalitný reprodukciu zvuku sa postaral MediaTech, ktorý má dlhoročné skúsenosti s inštaláciami ozvučenia na rôznych divadelných scénach po celom Slovensku. Komorné divadelné večierky v Divadle vo veži dokážu naraz uspokojiť asi tridsať divákov.

Myslím, že takýto zážitok je luxusným darčekom a v predvianočnom čase môže potešiť napríklad kolektívy firiem prípadne ich klientov. Vďaka patrí odborníkom z MediaTechu, ktorí na základe našho zadania pohotovo pripravili projekt ozvučenia a mixážneho pultu a postarali sa tiež aj o urýchlenú inštaláciu aparátu.” vysvetľuje Maroš Kramár.

Zaujal vás
tento projekt?

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox