Jókaiho divadlo

Jókaiho divadlo v Komárne patrí k divadlám s najbohatšími maďarskými divadelnými tradíciami s bohatým repertoárom. Rastúca úspešnosť predstavení aj mimo hlavného divadla v Komárne viedla k potrebe nového mikrofónového systému, ktorý by vedelo Jókaiho divadlo využívať aj na divadelných zájazdoch. Tu sme na scénu nastúpili my – MediaTech a myšlienku a potreby divadla premenili na realitu.

Bezdrôtový mikrofónový systém

Hlavnou požiadavkou divadla bolo dodanie bezdrôtového 24-kanálového mikrofónového systému s koordináciou nastavenia vždy v mieste použitia. Pre navrhnutie a dodanie ideálneho riešenia sme s klientom absolvovali niekoľko konzultácií, aby riešenie spĺňalo ich náročné požiadavky pre divadelnú prevádzku. Na základe konzultácií s klientom sme navrhli a dodali 24-kanálový bezdrôtový mikrofónový systém Sennheiser. Dodaný systém je konfigurovateľný cez sieťové rozhranie počítača a tým umožňuje variabilitu nastavení v rôznych priestoroch počas divadelných zájazdoch. Veľmi nás teší, že sme mohli našim odborným prístupom a skúsenosťami z audiovizuálneho priemyslu naplniť požiadavky nášho klienta.

Jókaiho divadlo inštalácia zariadení

Zaujal vás
tento projekt?

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

WordPress Lightbox