Komunikácia budúcnosti vďaka mobilnej videokonferencii

Čo sme robili:videokonferencia

Špičkové audiovizuálne riešenie s kvalitným zvukom a obrazom

Návrh optimálneho komunikačného riešenia pre pobočky na viacerých miestach Slovenska s prihliadnutím na vysoko proklientský prístup. I to bola jedna z požiadaviek pre našich odborníkov od spoločnosti Anmima s.r.o., ktorá sa zaoberá veľkoobchodom a maloobchodom elektroinštalačného materiálu.

Tá okrem dodávania vhodných materiálov pre dôležité firemné projekty, prináša aj riešenia do domácností. Spoločnosť Anmima s.r.o. má pobočky v Bratislave, v Bánovciach nad Bebravou, Liptovskom Mikuláši, Trenčíme a v Žiline.

Po dôkladnej analýze a zistení skutkového stavu naši odborníci navrhli variantu mobilnej videokonferencie, ktorá je flexibilná, no zároveň spĺňa tie najvyššie štandardy špičkového audiovizuálneho riešenia. Vďaka vysoko kvalitnému obrazu a zvuku all-in-one videokonferenčného riešenia YAMAHA CS-700  totiž zabezpečuje reálny pocit z kontaktu i napriek komunikácii na diaľku.

Progresívne riešenie vzdialenej komunikácie

Toto nadčasové a flexibilné mobilné riešenie videokonferencie prináša so sebou množstvo benefitov. Dokáže riešiť aj prípadné absencie a zástupy z iných miest a pobočiek. Obchodný zástupca ktorý sedí napríklad v kancelárii v Bánovciach na Bebravou, tak dokáže obslúžiť na diaľku i klienta v Bratislave. Okrem 100% kapacity obsadenosti personálneho zabezpečenia je rovnako neoceniteľná aj pri internej komunikácii firmy.

Dovtedy zaužívaná telefonická a e-mailová komunikácia tak bola v spoločnosti Anmima s.r.o. úspešne nahradená tou audiovizuálnou s maximálnym zážitkom. Formu mobilnej videokonferencie využíva spoločnosť nielen v meeting roomoch a kanceláriách, ale aj vo svojich skladových priestoroch, kde uľahčuje komunikáciu pri výdajoch tovaru.

Videokonferencia v skladových priestoroch

Rovnako tak v prípade potreby vie klienta na recepcii skladu privítať obchodný zástupca z iného mesta cez videokonferenciu a k spokojnosti vyriešiť akékoľvek otázky. Ide o progresívne riešenie komunikácie s ohľadom na súčasnú situáciu a taktiež s prihliadnutím na jej benefity pri riešení ľudských zdrojov a maximálnej kapacitnej obsadenosti.

Firma tak dokáže pokryť personálne i odborne všetky svoje pobočky a klient má zabezpečenú 100% starostlivosť napríklad aj v prípade, ak niekto zo zamestnancov spoločnosti ochorie, ak firma rieši dodatočné personálne otázky, alebo niektorí z kolegov pracuje cez home office.

Tento spôsob komunikácie navyše pomáha utužovať vzťahy medzi kolegami a výrazne im uľahčuje pracovný proces.

Mediatech videokonferencia

All-in-one videokonferenčné riešenie YAMAHA CS-700

Videokonferenčný systém Yamaha CS-700 je v súčasnosti jedným z najpokročilejších a skutočne dostupných zariadení pre vzdialenú komunikáciu. Zachytáva o 80% väčší rozsah miestnosti než bežné kamery a disponuje 120° ultra-širokouhlou kamerou schopnou zaznamenať naraz všetkých účastníkov a to v špičkovom full HD rozlíšení.

Výrok „Počujem každé slovo“ je presnou definíciou tohto zariadenia. Intuitívna a dostupná all in one koncepcia YAMAHA CS-700 so 4 zabudovanými reproduktormi YAMAHA, vzdialeným prístupom a zdieľaním obrazovky na kvalitnej konštrukcii na kolieskach v sebe spája všetky výhody neobmedzenej vzdialenej komunikácie. Samozrejmosťou je pripojenie audio aj video cez USB, či mikrofón s automatickým smerovaním.

Využili sme technológie od našich partnerov

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox
    Phone