Slovenské múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva

Slovenské múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva v Liptovskom Mikuláši je jedinou inštitúciou svojho druhu na Slovensku. Pri príležitosti svojho 85. výročia prešlo múzeum veľkou rekonštrukciou. Najhlavnejšími časťami rekonštrukcie bolo vybudovanie podkrovnej časti, rozhľadne, ale aj podzemného jaskynného sveta.
SMOPaJ nie je statickým múzeom, na ktoré sú návštevníci múzeií zvyknutí. Vo veľkej miere disponuje aj živými exponátmi v podobe audiovizuálnych prezentácií. Unikátne interaktívne inštalácie si vyžadujú kvalitnú audiovizuálnu techniku, ktorú zrealizoval MediaTech. Aj vďaka týmto inštaláciám sa návštevník cíti ako by sa na chvíľu ocitol priamo v lone prírody.

Zaujal vás
tento projekt?

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

WordPress Lightbox