Progresívna nadčasová komunikácia pre súkromnú kliniku

Čo sme robili:meeting roomvideokonferencia

NÁVRH A IMPLEMENTÁCIA AUDIO A VIDEO RIEšENIA PRE NEUSTÁLE POSKYTOVANIE STAROSTLIVOSTI

Pred našimi odborníkmi stála tento raz vskutku zaujímavá úloha. Návrh videokonferenčného riešenia, vďaka ktorému sa dá poskytovať starostlivosť bez potreby osobného kontaktu terapeuta s klientom.

Na súkromnej klinike PRIVATE CLINIC Elena van Dijk, s.r.o. z Pezinka sa venujú  hĺbkovej diagnostike zdravotného stavu pomocou švajčiarskej technológie ERI. Ten využíva spektrálnu analýzu v umelej inteligencii (AI). Nadčasovú profesionálnu komunikáciu na diaľku sa tu rozhodli implementovať aj z dôvodu príchodu pandémie Covid 19.

Plynulé zabezpečovanie starostlivosti sa tu preto stalo alfou a omegou na rebríčku dôležitosti. Z tohto dôvodu nás klinika oslovila na navrhnutie a kompletné sprocesovanie profesionálnej videokonferencie na diaľku.

S klientom sme intenzívne komunikovali , aby sme zistili jeho presné potreby a vedeli mu navrhnúť, doporučiť a dodať kompletné riešenie a nemusel sa o nič starať.

MediaTech-Atlona-yamaha
MediaTech-sukromna-klinika-videokonferencia

Vzdialená diagnostika zdravotného stavu

Vzdialená online diagnostika zdravotného stavu si primárne vyžaduje obraz vo vysokom rozlíšení a kvalitný zvuk pre čo najdetailnejšiu online diagnostiku. Práve kvalitná online diagnostika umožní odborníkom vykonávať i naďalej terapeutické povolanie založené na presnosti dát a komunikácie s pacientom.

Diagnostika pacienta prebieha online cez profesionálnu videokonferenciu. Tento systematický koncept je tak nielen progresívny, ale aj vysoko funkčný. Pacient po príchode na kliniku ostáva vo vyšetrovacej miestnosti sám, pričom  na jednej z dvoch obrazoviek vidí namerané výsledky diagnostiky. Pomocou druhej obrazovky je súbežne zabezpečený aj vizuálny kontakt medzi klientom a odborníkom. Pomocou profesionálnej videokonferenčnej kamery a audiokonferenčného zariadenia je zabezpečené, že odborník vidí a počuje svojho pacienta v maximálnej možnej kvalite a tak vie vykonávať svoju prácu bez toho, aby musel sedieť v miestnosti spolu s pacientom.

Koncepcia tohto riešenia je naozaj jedinečná a postavená tak trochu na opačnom princípe. Súkromná klinika je vybavená profesionálnou videokonferenciou, kde keď pacient príde, posadí sa do kresla a odborník vie vyhodnotiť jeho stav a navrhnúť ďalší postup bez ohľadu na to, kde sa práve nachádza – či izolovaný doma, v druhej miestnosti alebo v zahraničí.

Audiovizuálne technológie sú pomocníkom všade

Pre klienta sme navrhli a nainštalovali profesionálne audiovizuálne technológie charakteristické vysokou kvalitou rozlíšenia obrazu a zvuku.

Novou posilou na klinike sa tak stala profesionálna videokonferenčná kamera AT-HDVS-CAM. Prináša vskutku vysokokvalitný výkon a obraz v profesionálnej kvalite, ako aj rýchle a presné automatické zaostrovanie a tichý mechanizmus otáčania a naklápania. Rovnako tak sme vybrali zariadenie pre profesionálnu audiokonferenciu  Yamaha YVC-330. Ide o prenosný konferenčný systém, ktorý je určený pre špičkovú diaľkovú skupinovú komunikáciu až pre 6 ľudí. Jednotka je vybavená výkonným reproduktorom, ktorý poskytuje čistý zvuk a vysoký výstupný výkon (až 91 dB). Model YVC-330 zabezpečuje jasný zvuk, vrátane prispôsobivého rušenia ozveny, redukcie šumu pozadia a automatického rozpoznania hlasu. Túto zostavu sme uzatvorili videokonferenčným PC (notebook) a 2x LCD TV.

MediaTech-Atlona-AT-HDVS-CAM

Názor klienta

evd_logo_4955774f889098d9

Elena van Dijk, CEO&Owner, PRIVATE CLINIC Elena van Dijk, s.r.o.

„Maximálna profesionalita a kvalita od samého začiatku. Namiesto zdĺhavej výmeny e- mailov nám bola navrhnutá online komunikácia cez Zoom, čo ušetrilo kvantum času a zároveň sme mohli vopred vidieť produkty, ktoré  nám budú výhľadovo nainštalované vrátane vizualizácie finálneho riešenia.

Okrem vysoko kvalitnej techniky by som vyzdvihla aj ľudský faktor – veľkú ochotu pána riaditeľa, Ing. B. Tonkoviča. Úspešná realizácia tohto audiovizuálneho modelu nás inšpirovala k ďalším víziám v online kontakte s pacientom, a preto aj v našich budúcich projektoch určite využijeme služby práve spoločnosti MediaTech Central Europe a.s. .“

Využili sme technológie od našich partnerov

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox