Rádio Europa 2

Firma MediaTech Central Europe začiatkom mesiaca odovzdala realizáciu akustiky nového vysielacieho pracoviska Rádia Europa2 v Bratislave. Požiadavky na realizáciu boli riešenie akustickej izolácie podlahy vo vzťahu k inému priestoru, riešenie akustického stropu, riešenie akustickej úpravy prednej a zadnej steny vysielacieho priestoru.

štúdio rádia Europa 2

Predná a zadná stena vysielacieho pracoviska je riešená akustickými panelmi, ktoré sú potiahnuté textíliou, ktorá je vo farbe charakterizujúcej Rádio Europa2. Zváštnosťou je aj firemné logo realizované priamo na paneloch prostredníctom plyšových materiálov, ktoré dotvárajú svojim dizajnom príjemnú atmosféru vysielacieho pracoviska.

akustika v réžii rádia Europa 2

Zaujal vás
tento projekt?

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

WordPress Lightbox