Štúdio L+S, Bratislava

Štúdio L+S, ktoré sa spája s menami známej humoristickej dvojky, je jedným z najvýznamnejších bratislavských divadelných scén. Svoj repertoár obohacuje aj o to najlepšie z českých divadelných dosiek. Priestor divadla je určený nie len na divadelné predstavenia, ale aj na špecializované prezentácie, semináre, recepcie či vernisáže

Vďaka audio zabezpečeniu od MediaTech si diváci môžu v osemuholníkovej divadelnej sále užiť plnohodnotný umelecký zážitok.

Špičkové technické vybavenie je schopné profesionálne zaznamenať  hudobný koncert live, alebo môže fungovať aj ako nahrávacie štúdio. Komplexné zvukové vybavenie je prispôsobené aj na výrobu rozhlasových spotov, reklamných rozhovorov, jinglov, hudobných nahrávok, audiokníh a pododobne.

Zaujal vás
tento projekt?

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

WordPress Lightbox