Tanečné divadlo Ifjú Szivek v Bratislave

Ifjú Szivek je tanečným divadlom, ktoré prezentuje maďarský folklór a umenie na Slovensku. Umelci Ifjú Szivek, v preklade Mladé srdcia, sa s predstaveniami v duchu kultúry Karpatskej kotliny prezentuje doma i v zahraničí. Tradičná prezentácia hudby, tanca a krojov sa prelína aj produkciami, nabádajúcimi k premýšľaniu a pochopeniu zložitejších spoločenských javov.

V divadle si na svoje prídu nie len dospelí, ale aj tí najmenší, pre ktorých je pripravený špeciálny program.

Tradičné tanečné predstavenia ale i tanečno-divadelné produkcie si mohli pozrieť návštevníci festivalov od New Yorku, cez Stockholm, Ženevu až po Sydney.

MediaTech sa postaral o kompletné zariadenie divadla. Dodal a inštaloval celý zvukový systém, odposluch a komunikáciu do šatní a akustiku celého priestoru. MediaTech inštaloval aj javisko, osvetlenie, oponu a jej ovládanie.

Zaujal vás
tento projekt?

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

WordPress Lightbox