Televízia Markíza

Televízia Markíza je najsledovanejšou súkromnou televíziou na Slovensku. Markíza, ktorá má za sebou už dvadsať rokov vysielania, ponúka divákom rozmanitý program.

Po dlhoročnej spolupráci sa tentokrát  Televízia Markíza pri zariaďovaní nových štúdií opäť rozhodla pre spoluprácu s MediaTech Central Europe.
Nahrávacia réžia zrekonštruovanej hlásateľne spravodajského štúdia si vyžadovala nové akustické riešenie. Pre kvalitné akustické riešenie sú v réžii zvolené panely Cinema Round a Wave Wood značky Vicoustic. Panely Wave Wood slúžia hlavne na absorpciu a boli umiestňované na steny tak, aby zabránili odrazu zvukovej vlny.

Nosným farebným odtieňom týchto panelov je Ref 99, ktorý korešponduje s farbou loga televízie. Vďaka novému akustickému riešeniu je v réžii možné využívanie veľkomembránového mikrofónu. S novou akustikou môžu zvukári v televízii Markíza pri svojej každodennej práci využívať špičkový štúdiový posluch.

réžia spravodajského štúdia
nahrávacia réžia Markíza
nahrávacia réžia tv markíza

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox