Televízia Markíza

Televízia Markíza je najsledovanejšou súkromnou televíziou na Slovensku. Markíza, ktorá má za sebou už dvadsať rokov vysielania, ponúka divákom rozmanitý program.

nahrávacia réžia Markíza

Po dlhoročnej spolupráci sa tentokrát  Televízia Markíza pri zariaďovaní nových štúdií opäť rozhodla pre spoluprácu s MediaTech Central Europe.
Nahrávacia réžia zrekonštruovanej hlásateľne spravodajského štúdia si vyžadovala nové akustické riešenie. Pre kvalitné akustické riešenie sú v réžii zvolené panely Cinema Round a Wave Wood značky Vicoustic. Panely Wave Wood slúžia hlavne na absorpciu a boli umiestňované na steny tak, aby zabránili odrazu zvukovej vlny.

Nosným farebným odtieňom týchto panelov je Ref 99, ktorý korešponduje s farbou loga televízie. Vďaka novému akustickému riešeniu je v réžii možné využívanie veľkomembránového mikrofónu. S novou akustikou môžu zvukári v televízii Markíza pri svojej každodennej práci využívať špičkový štúdiový posluch.

réžia spravodajského štúdia

Zaujal vás
tento projekt?

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

WordPress Lightbox