Videokonferenčné riešenie v meeting room Anmima

Čo sme robili:meeting roomvideokonferencia

Progresívna komunikácia tej najvyššej kvality do meeting room

Spoločnosť Anmima s.r.o. sa na nás obrátila už v minulosti pre potrebu zoptimalizovania komunikačných riešení pre svoje pobočky na viacerých miestach Slovenska. Spoločnosť sa zaoberá veľkoobchodom a maloobchodom elektroinštalačného materiálu a prináša riešenia nielen na poli firemných projektov, ale aj do domácností.

Keďže im záležalo na vysokom proklientskom prístupe, pristúpili sme v ich prípade k skutočne progresívnemu riešeniu. Naši odborníci pre nich  navrhli koncept mobilnej videokonferencie do skladových priestorov, ktorá sa vyznačuje neobmedzenou flexibilitou.

Po skvelých skúsenostiach z praxe sa tak na nás spoločnosť Anmina s.r.o. obrátila znova. Tentokrát kvôli návrhu videokonferenčného riešenia pre meeting room v ich centrále v Žiline.

meeting-room
MediaTech-Crestron-meeting-room

Špičková videokonferencia s dokonalým zvukom

Realita je taká, že profesionálna videokonreferencia sa dnes stáva vo väčšine firiem už doslova nevyhnutnosťou. Keďže spoločnosti Anmima s.r.o. záleží na  skutočnej kvalite, rozhodli sme sa im predostrieť profesionálne videokonferečné riešenie – Crestron Mercury a Yamaha CS700.

Na centrále spoločnosti disponujú jednou väčšou a jednou menšou zasadacou miestnosťou. Práve preto sme sa rozhodli do väčšej zasadacej miestnosti realizovať statické videokonferečné riešenie položené na stole a v druhej miestnosti sme stavili na mobilnú verziu na kolieskach – pre individuálne potreby jej mobility.

Do hlavnej veľkej  zasadacej miestnosti sme zvolili riešenie Crestron Mercury a ako mobilné riešenia na kolieskach sme zvolili Yamaha CS700.

Z centrály spoločnosti sa potrebujú spájať v rámci internej komunikácie so svojimi pobočkami po celom Slovensku pre potreby zdieľania, meetingov, či prezentácií.

Rovnako tak je pre nich špičkové videokonferečné riešenie dôležité pre obchodnú komunikáciu s partnermi.

Komunikácia bez nutnosti káblového pripojenia účastníkov

Keďže sme riešili akési „srdce firmy“ – teda kľúčovú väčšiu zasadaciu miestnosť, potrebovali sme zabezpečiť, aby bol zvuk snímaný aj na väčšiu vzdialenosť vysoko kvalitne a aby sa zvuková kulisa zamerala na práve hovoriaceho účastníka. Práve preto sme sa rozhodli pre riešenie Crestron Mercury, ktoré je vhodné pre 3-15 účastníkov. TV s kamerou sme sa rozhodli umiestniť na pohyblivý masívny stojan. Pohyblivá videokonferencia je vskutku obrovským bonusom bez potreby fixácie na 1 pevný bod. Umiestnenie TV a kamery na pohyblivom stojane poskytuje nekonečné možnosti pri videokonferenciách a prezentáciách.

Crestron Mercury je výmimočné videokonferenčné riešenie, ktoré dokáže „vytiahnuť“ zvuk práve hovoriaceho človeka. Videokonferenčné riešenie má profesionálnu 4K kameru s vysoko kvalitným obrazom. Kamera disponuje automatickým ZOOMom na počet osôb a funkciou automatickej detekcie tvárí.

Crestron Mercury poskytuje taktiež možnosť bezdrôtovej prezentácie cez technológiu AirMedia. Bezdrôtovo sa tak dokáže pripojiť a prezentovať svoj obsah rýchlo a efektívne ktorýkoľvek účastník.

MediaTech-profesionalna-videokonferencna-kamera
MediaTech-videokonferencia-meeting-room

Profesionálne a jednoduché riešenie Crestron Mercury

Crestron Mercury je rýchle, elegantné a efektívne riešenie na prezentácie a videokonferencie pre potreby meetingov a internej komunikácie s možnosťou bezdrôtového prezentovania obsahu. Ovládanie zariadenia je veľmi jednoduché a intuitívne pomocou veľkého dotykového panelu. Videokonferenčný bod zabezpečuje plynulosť pre hlasité hovory vďaka IP a Bluetooth telefónu pre hlasité hovory.

Crestron Mercury je vskutku elegantným riešením, pretože integruje zabudované priestorové mikrofóny a systémový reproduktor. Riešenie je kompatibilné so všetkými používanými videokonferenčnými softvérmi ako  napr. Cisco Webex, Microsoft Teams, Zoom a iné.

Ak profesionálne videokonferečné riešenia – tak MediaTech Cetral Europe 

Spoločnosť MediaTech Central Europe  je tu pre vás pre návrh optimálneho riešenia aj pre vaše menšie, či väčšie zasadačky. Obráťte sa preto na nás s dôverou. Naši odborníci sú vám plne k dispozícii aj na bezplatnú konzultáciu.

Názor klienta

anmima-logo-square

Anmima s.r.o.

„S riešením sme veľmi spokojný. Aj menej technický zdatný kolega bez problémov využije konferenčné zariadenia a pripojí sa alebo zaháji schôdzu. Kvalita audia a videa je vo veľmi dobrej kvalite. Video sme dokonca využili pri nahrávaní video rozhovoru pre jednu firmu. Je super, že obrazovka je na nožičkách a vieme ju v prípade potreby posúvať.“

Využili sme technológie od našich partnerov

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox